Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak az alakomo...

Hogyan változtassak az alakomon? Már annyira elegem van.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, mindig azzal piszkálnak, hogy milyen gyönyörű lennék ha nem ilyen alakom lenne, ebből van már elegem. Van rajtam kb 6 kg felesleg és a gond az, hogy már engem is iszonyatosan zavar. De nemtudom mit csináljak. Csak azt tudom enni amit itthon főznek szóval nem ehetek külön mást. Reménytelen az egész..??
2013. márc. 5. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondoltal mar arra hogy mozogj esetleg? Tudom vadnak hangzik igy elsore, de hidd el, mukodik.
2013. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tűnik hihetetlennek mivel kb minden másnap tornázok másfél órát, emellett görkorcsolyázok, kézilabdázok és biciklizek is. Sőt mostanában azon is gondolkodok hogy eljárok futni ha jobb idő lesz. Ez nem elég mozgásnak? :)
2013. márc. 5. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Miutan a problema a tovabbra is fennall ugy gondolom hogy nem:D
2013. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg a táplálkozássommal van a gond..csak azt nem tudom mi.
2013. márc. 5. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem látjuk hogy nézel ki ezért amit leírtál csak egy maszlag... ha nem ilyen alakod lenne... érdekes, mit akar ez jelenteni? 6kg fölösleggel kétlem, hogy quasimodora lennél torzulva, szóval mi az a "ha nem ilyen alakom lenne"? Az ember alakja genetika is, nemcsak kilók... attól, hogy valaki elkezd fogyókúrázni nem biztos hogy valaha is olyan alakja lesz mint Cindy Crawfordnak. Nem kellene minden hormonzavaros tininek belevenni a fejébe, hogy úgy nézzen ki, mint a címlapokon pózoló modellek, akikből a photoshop legújabb változatával faragtak embert.

Szóval drágaságom, ha neked valaki azt mondja, hogy ha 6kg-val kevesebb lennél és keskenyebb lenne a csípőd gyönyörű lennél, akkor nyilván hazudik... mert már vagy most is az vagy, vagy már nem is leszel az... és miután leadtad a kilóidat, majd az következik, hogy még jobb lenne, ha telepumpálnád a cicidet szilikonnal... javaslom, hogy ne hallgass mindig mások szavára, mert különben hátralévő életed egyetlen nyomorult pillanatában sem lesz nyugtod és soha ebben a tetves életben nem leszel magaddal elégedett...

2013. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ebben teljesen igazad van, de már engem is zavar. Nem azt mondom, hogy olyan akarok lenni mint azok a lányok. Csak na...amugy ez alatt azt értettem, hogy pl kicsit vékonyabb comb és kar mert ezeken a helyeken látszik hogy itt bizony zsír van..De nemfogok csinálni semmi fogyókúrát vagy hasonlót, csak nem fogok enni édességet és többet mozgok mint eddig. Hátha ér valamit.:/
2013. márc. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!