Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez elég egy napra? 175/52...

Ez elég egy napra? 175/52 körül mozoghatok most, nem szeretnék se fogyni, se hízni.

Figyelt kérdés

Reggeli:

- 3 ek zabpehely, 1 natúr joghurt, 1 narancs, 2 szem eper


"Tízórai" (Reggelitől az ebédig számítva, tehát a sulis nassolnivalóm, hogy bírjam a napot, 6.30-tól délután 2 vagy 3-ig nem vagyok itthon és máshol nem szoktam enni):

- 2db répa, 2db alma, 2 abonett szelet


Ebéd:

- 1 tál mexikói zöldségkeverék, mellé 1 kis grillezett hal


Uzsonna:

- 2db alma


Vacsora:

- Zöldség sali retekből, salátából és paradicsomból, mellé szoktam egy kis savanyúságot is eszegetni



2013. márc. 5. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ettől többet kell enned, mert amit itt leírtál az bizony fogyókúra és ilyen magassághoz ez a súly már most is simán vámpír ropi... borzalmas...
2013. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én ehhez a magassághóz +13kg vagyok, nekem azt mondták így is vékony vagyok. egyébként ha 13-18 év között vagy, és lány, szerintem egyél többet és sok húst, a fiúk jobban szeretik az izmosabb lányokat mint a gebéket. hidd el, a fiúk simán rádmondják a hátad mögött, hogy "csontváz"!

13/L :D

2013. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!