Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kivül tiszta izom a lábam, de...

Kivül tiszta izom a lábam, de belülről van mit fogyni. Hoyan lehet legkönnyebben?

Figyelt kérdés
tudtok olyan módszert amitől nem izom lesz a lábamon, hanem eltűnik a zsír? az se baj, ha kevesebb lesz az izom a lábamon.

2013. márc. 9. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta + aerob mozgás.


És szokás szerint ide megmondom, hogy nem izmos a lábad, pláne úgy, hogy belül ennyire zsíros.

2013. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"És szokás szerint ide megmondom, hogy nem izmos a lábad, pláne úgy, hogy belül ennyire zsíros."

Osztom a véleményt.


Mire lediétáznál izomvesztéssel együtt anorexiás ropi lennél.

2013. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint a kérdező lába.
2013. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És szokás szerint ide megmondom, hogy nem izmos a lábad, pláne úgy, hogy belül ennyire zsíros.


Ezt miért írjátok?Nem kötekedni akarok,tényleg érdekel.Tesóm lába is ilyen,kő kemény a combja,szépen kirajzolódik az izom,és jó formában is van,jelenleg a félmaratonra edz.Belül a combján mégis lötyögős hurkácska van...

2013. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én arra írtam hogy nem baj a kérdezőnek hogy kevesebb izom lesz a lábán, ha a belső oldalon lévő háj lemegy akkor vékonyabb lesz a lába, ezért el kell felejteni azt a dolgot hogy nem baj ha izomból fog fogyni (amúgy is megy le diéta alatt izom).
2013. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért mondom, mert akik meg vannak ijedve, hogy hú de izmosak, azokról mind kiderül, hogy mégsem, és csak teljesen átlagos, normális lábuk van. Egy volt eddig, akinek közepesen izmos vádlija volt, de annak meg a combja volt semmilyen, de régebben volt olyan is, hogy a csajnak lényegében komplexusa volt, hogy micsoda brutális vádlija van, mutatott képet, és kiderült, hogy semmi extra... szóval egyrészt a rossz testképmegítélés, másrészt ha a normálalakból elkezdenek izomból fogyni, mi lesz az eredmény? Egy plöttyedt, semmilyen, formátlan pálcikaláb. Vagy ez lenne most a divat? A szép?


Persze lehet képpel cáfolni, ha valaki úgy gondolja :D

2013. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi annak aki normális választ adott...:) nem fogok képeket küldözgetni a lábamról mert szerintem ízléstelen dolog csak úgy képeket felpakolni magadról a netre. Amúgy meg rengeteget sportolok és szeretem is de ahogy kinéz a lábam picit se nőies... Apukám szerint is hasonlít Az övére a lábam (ő amúgy focista)
2013. ápr. 2. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
egyébként biológiailag képtelenség,hogy kívül izmos a lábad, és belül van mit fogyni, én fordítva tudom. belül izmod. és az izom felszínén van az izom!
2013. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A combom külső íve izom, a belsején van 1 pici (ha befeszitem 1 markomban elfér) zsiradék ami nagyon zavar. ennyit kéne megérteni.
2013. máj. 2. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!