Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 napja fogyókúrázok, mérsékle...

3 napja fogyókúrázok, mérséklem magam az evésben, minden nap 2-3 órát mozgok, mégis amikor reggel megmértem magam, konstatálnom kellett, hogy híztam 1 kilót! Ez mégis hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 06:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hétfőig semmi sem fog történni.

Egy hónapot várj minimum!!!!

2013. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszát fogadd meg. 1 hónapig kerüld el a mérleged közelét is. Teljesen felesleges méricskélni. 3 nap után nem látsz eredményt. Helyes étrenddel nem kell fogyókúrázni, mégis fogyni fogsz.
2013. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek írták, 3 nap oly kevés. De 1 kiló is, a tested valamiért elraktározhatott egy kis vizet vagy bármi, ilyen vibrálások előfordulnak, emiatt nem kell aggódni :) Tényleg nem jó naponta mérned magad. S nem mindenkinél indul be a fogyás azonnal, bármilyen nagy változtatásokat is tesz. 3 nap, ennél azért legyél türelmesebb :) Ha okkal vagy türelmetlen, mert sanyargatod magad, akkor lehet, hogy tényleg ki kéne próbálnod a paleót, habár én még nem tudok beszámolni a tapasztalataimról, mert nemrég kezdtem ;)
2013. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

HA lány vagy akkor lehet meg fog jönni, én olyankor 1 kilóval többet nyomok. :D

Amúgy nemrég volt teli Hold, lehet annak van még az utóhatása, olyankor 1-2 kilóval többet mutat a mérleg, megfigyeltük csajokkal, tudom, hogy vicces, de igaz. :D

2013. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonlóan fogyok, hogy mindenből, de feleannyit eszem.

Lehet, hogy elkezdtél izmosodni és az izom nehezebb mint a zsír.

AZonban az valószínűbb, hogy (velem is ez történt) hogy annyira rágörcsölsz az evésre és annyira odafigyelsz, hogy mit eszel, hogy egyszerűen többet eszel, mint előtte. Nekem ezt a családom vette észre, hogy amikor különösen odafigyelek, napi 7szer eszem és rengeteget. Kérd meg a környezetedben lévőket, hogyha észreveszik, hogy többet eszel, akkor szóljanak.


Nekem már 6 kg lement, úgyhogy hajrá

2013. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!