Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nem érdemes megvenni...

Tényleg nem érdemes megvenni a szauna-övet, mert nem használ?

Figyelt kérdés
Sokat hallani róla, hogy nem ér semmit,nekem sincs éppen kidobni való pénzem.Valakinek van róla pozitív tapasztalata? esetleg,ha futás, vagy szobabiciklizésalatt használjuk, úgy se eredményes, 41 éves nő vagyok,65 kg , 160cm,és a hasamról nem ártana lefaragni...
2009. szept. 21. 13:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ,de igazán nem tudom most se ,mit higyjek.....Ez a 2500ft -os Rossmanos öv, elég olcsó, de tényleg használt? Ami ettől is olcsóbb az már gagyi?
2009. szept. 21. 17:14
 12/17 A kérdező kommentje:
13.50 -es válaszolónak: komolyan írtad,vagy csak ugratsz,hogy a férjednek ennyire bejött?
2009. szept. 22. 15:23
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

IGEN!


Tényleg ennyire használt neki!!! :D

Naponta 2x használta azon a nyáron, alaposan megizzadt tőle, mindig egy duplán összehajtott frottir fürdőlepedőt tett maga alá...

Majdnem elájultam, amikor mutatta, hogy leesik róla az a farmerja, ami előtte nem sokkal még feszült derékban.


Miért viccelnék???... 8-o


(Ha nekünk nem használt volna, akkor azt írnám be most, hogy ne vedd meg! Szerinted mi érdekem van EZT vagy AZT állítani?!)


Sajnos, az a baj (ezt már más fórumokon is tapasztaltam), hogy egy ilyen témához olyanok is hozzászólnak, akiknek nincs is ilyen szaunaövük, csak elképzelik milyen lehet, alapból hülyeségek tartják és ezért mindenkit próbálnak lebeszélni róla...


Voltak már más fórumokon olyanok, akik azt írták be, ők bizony egy cseppet sem izzadtak a szaunaövtől...

Na, ez meg lehet egyéni dolog : minden ember más!

Ha valaki nem izzadós még ettől sem, akkor lefogyni sem fog, mert ez pont az izzasztás által fogyaszt.


De van más módszer is : vegyél testtekercselő fóliát, zsírégető krémet és éjszakára tekercseld be a derekad!

Annak is hatnia kell!

=> A Rossmann-ban kapható EVELINE Slim Extreme 3D "Aktív formázó szérum hasra és farra" 200ml, kb. 1600 Ft

=> Dr.Kelen "Slim Zsírégető Karcsúsító Gél", 150ml (Gyógynövényboltokban is kapható, ezt használják a kozmetikusok is az infraszaunában)

2009. szept. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi,ne haragudj, de tényleg azt hittem, hogy csak ugratásból írod...(Ezen a fórumon elég gyakori a gúnyos beszólogatás,sajnos). Veszek én is egyet, ha nem is használ ,valamire csak jó lesz.:)) De azért nagyon remélem, hogy nekem is használ majd!
2009. szept. 23. 07:58
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
hhááát fogyni nem fogsz tőle, de jó meleg ha fázol:))
2010. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sziasztok. Már nem él a fórum, de azért írok, hátha valaki ihletet kap :D Én is vettem egy szauna övet, de én nem "szaunázásra" használom, hanem vesemelegítésre. Egy törölközőt teszek alá, és felrakom. Ha felfáztam nagyon jól jön.
2016. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Csak vigyázz meg ne égessen,én így jártak, hólyagosra égett a hasam..:(5 pötty maradt a helyén, évekig látszódott..
2016. dec. 29. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!