Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki úgy fogyott,...

Van itt olyan aki úgy fogyott, hogy evett mindent csak bizonyos kalóriát nem lépett túl?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A kalóriaszámlálás szekció szól erről...

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas


Érdekes, hogy valakinek pont ez jut eszébe.

2013. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én így fogytam le,

azt számolták ki,hogy elég lenne a napi 2000 kalória,

és megpróbáltam csak ennyiket enni,

ennek egy éve és 12 kiló már lement,

2013. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én az 1500-at nem léptem túl,és 13 kilót fogytam már :)

Mellette most szeretnék elkezdeni tornázni,hogy "csinosodjak" de mindig lelomboznak itt,hogy nem lehet csak ilyen meg olyan súlyzós edzéssel,meg fehérjediétákkal..persze,hogy kell a fehérje..de szerintem ez badarság..mert nekem mindig azt mondta mindenki,hogy nem lehet lefogyni,hogy azt eszek,amit szeretek csak kevesebbet,s lám...nekem sikerült..semmilyen über diéta nem kellett,csak kevesebbet ettem..ettem péksütit szinte minden nap,de nem mentem 1500 kcal felé..2 hónapja tornáztam is Rubint Rékára,de abbahagytam,mert az egészségügyi problémák miatt,pedig mondták sokan,hogy látszik!!! És nem diétáztam mellette meg semmi,sőt..szinte minden nap megettem 3-4 kocka csokit is..Sok sikert!! Ha rám hallgatsz csináld így,persze a te döntésed egyedül..Ha van kérdésed,írj privátban!!:)

2013. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyien pro írnak, én megpróbálkozom egy kontrával.


Ahhoz, hogy ne legyünk betegek, egészséges testünk és szöveteink legyenek (márpedig a fogyás az esztétikai és egészségi kérdés) minőségi tápanyagokra van szükség.


Lehet fogyni kevés evéssel, rossz minőségű ételekkel (édességekkel is lehet fogyni, ha elég keveset eszik az ember) DE meglesz a következménye. Utólag késő panaszkodni, hogy löttyedt a test, megereszkedett a bőr, gyenge vagy beteges lett az ember, megviselte az izomzatot a fogyás..


Nem természetes viselkedés a kalória számolás, ugyan úgy beteges mint a sok cukor fogyasztás, a kára az, hogy a minőségről a mennyiségre tereli a figyelmet.

Olyan megközelítést ad, hogy 1500-2000 kcal csokival vagy hamburgerrel is lehet fogyni. Lehet, csak olyan is lesz az eredmény, amit a legtöbb fogyózó nem akar.

2013. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát szerintem a kalóriaszámolgatás nem túl jó dolog, valaki szinte megszállott lesz tőle. a másik pedig, amit már előttem is elmondtak, hogy akkor nem is törődnek azzal, hogy mit csak, hogy mennyit esznek.

viszont volt egy ismerősöm aki kényesen figyelt mindenre, hogy mit eszik, csak egészséges kajákat evett, és volt, hogy pár hónapig naponta csak 800-900 kalóriát vitt be a szervezetébe (!), és nem nagyon fogyott tőle, és egyáltalán nem egészséges ez az egész.

2013. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
TaplalkozasHarcmuves nyílván aki le akar fogyni nem csak csokit fog egész nap enni, és szerintem igenis jó, hogy akármit eszik az ember letud fogyni úgyanis egészségesen étkezni egy vagyon, nyílván én is próbálok több gyümölcsöt, zöldséget enni de ha csak olyat ennék amit a diétázók szoktak akkor rámenne az összes pénzem.
2013. ápr. 8. 16:42
 7/11 A kérdező kommentje:

3 örülök, hogy megosztottad ezt velem gratulálok az eddigi eredményeidhez! :)

remélem nekem is ilyesmi eredmények lesznek majd. :D

2013. ápr. 8. 16:42
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és TaplalkozasHarcmuves a bőr a gyors fogyástól ereszkedik meg nem pedig attól mert helytelenül érkezik az ember
2013. ápr. 8. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig mégsem igaz az, hogy bármit lehet enni. Kérdés, hogy mennyit akar egyensúlyozni az ember a 'még belefér mert..' kategória peremén.


Minél jobban eltér az ember a hús és zöldségevéstől, annál kevesebb hasznos tápanyagot visz be a szervezetébe, és helyettük teljesen fölösleges keményítővel helyettesíti azt. Nyilván lehet ezt optimalizálni, kinek mennyi fér bele.

Általában tele van az oldal makacs zsírpárnák eltüntetéséről szóló kérdésekkel, betegségekkel kapcsolatos kérdésekkel. Itt látszik a megalkuvás. Az egészséges táplálkozást pedig szokás drágának gondolni, pedig a zöldségek között vannak megfizethető árúak, és lehet ezekre helyezni az étkezéseket. Ez rengeteg problémát rövidre tudna zárni :)

2013. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen,én így fogytam le 10 kg-ot. 1400 kcalt ettem naponta. Nekem ez azért volt jó, mert így semmiről sem kellett lemondanom. Azért próbáltam nagyrészt egészségesen enni, de azért volt olyan nap amikor reggeli és ebédre keveset ettem vacsira meg mekiztünk :) Biztos, hogy nem volt a legegészségesebb, de nekem ez jött be a legjobban. Ráadásul most, hogy megint normálisan ettem, nem jöttek vissza rám a kilók :)
2013. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!