Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen dokihoz forduljak...

Milyen dokihoz forduljak elhízás esetén?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, az elhízásom már orvosi segítséget igényel, de nem tudom, hogy kihez kellene forduljak. Esetleg ha konkrét személyről van pozitív tapasztalat, azt is szívesen venném (Budapesten). Kiskorom óta kövér vagyok, de a mostani állapotom már veszélyes, és emellett nincs kitartásom. A sport nem akadály, ha elmondják konkrétan mikor mit mennyit.

Emellett emésztési gondjaim is vannak, szóval nem tudom mi minek lehet a következménye..



2013. ápr. 21. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán kezdd a körzeti orvosnál, ha benne megbízol, ő elmondja, milyen szakorvos tud segíteni. Vagy megkereshetsz egy dietetikust. De ha biztos vagy abban, hogy kóros a dolog, akkor inkább orvos.
2013. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de pontosan milyen orvos? Gasztroenterológus? Mert ez volt a kérdésem lényege.
2013. ápr. 21. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

egy pszichológust és egy személyi edzőt.

a pszichológussal megtaláljátok ennek az állapotnak az okát.

a személyi edző meg rendbe rakja az étrendedet,mindent elmond a témáról a test működéséről és veled edz.

most egy 90 kilós 60 éves házidoki néni mi a fenét tudhat erről a témáról?

a torokgyulladásra felír valamit,vagy komolyabb gondnál ad beutalót,de ennyi.

2013. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emésztési gondod gasztroenterológusra tartozik, ő ad neked étrendet is pontosan összeállított mennyiségekkel, személyi edző sem árt, aki nem egy két hetes okj-n végzett és tudja is, hogy mit csinál, egy kövér ember mozgatása nem annyira egyszerű.
2013. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!