Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kókuszreszelék diétában...

A kókuszreszelék diétában alkalmaz6ó? Főleg testépítők válaszát várom! És a zsírszegény tejföl félrezabálásnak számít?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
inkább edd a zsíros tejfölt :) és házit ha lehet...
2013. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kókuszreszelék diétában alkalmazható!

Lehet olvasni mindenféle baromságot, hozzá nem értő emberek írásait. Magas kalóriatartalom és hízás vs. emészthetetlen élelmi rost és fogyás. Én ez alapján indultam neki a kísérletnek: [link]

Szóval. Diétán vagyok, ki van számolva az étrend. Heti kb.1 kg fogyás van, napi szinten dokumentálok mindent. A napi kalóriaigényem felett megettem egy csomó házi Raffaellót, és másnap ugyanúgy -30 dkg súlycsökkenés volt, mint azelőtt. Persze látni is lehet, hogy valóban emészthetetlen rost, ha érted mire gondolok...

Raffaello recept: 1 doboz (200 g Lidl-ben kapható) Linessa light krémsajt (zsírszegény-5%-os). Ebbe annyi kókuszreszelék, hogy majdnem darabos, amikor gépi habverővel kevered.(ez kb.150 g kókuszreszelék, ami azért több mint 1000 kalória, tehát ha hízlalna ahogy a buták állítják, akkor nekem híznom kellett volna, és nem fogyni.) Kell még bele ízlés szerinti mennyiségű por édesítő, és vanília aroma. Összekeverés után fél órára hűtőbe kell rakni, mert csak hidegen formázható. Rengeteg kis golyó lesz belőle, amit szintén kókuszreszelékbe kell hempergetni. Pár perces munka az egész, ha a hűtést nem számolod.

És ha tejfölt akarsz, inkább zsírszegény legyen, és ne túl sok, ne túl gyakran. Én egy időben 0.1% zsírtartalmú natúr joghurttal váltottam ki. Vagy keverheted a kettőt.

2014. okt. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!