Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem birok lefogyni itthon,...

Nem birok lefogyni itthon, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálok lefogyni, de nem birok. Itthon senki sem törődik a súlyommal pedig több mint 60 kg feleslegem van. A szüleim gyerekkoromtól fogva nem törődnek a súlyommal. Nem adnak pénzt, hogy külön vásároljak magamnak. Ők viszont nem ennének semmi pénzért egészséges ételt. Próbáltam a mértékletes étkezést is, de nem bírom sokáig. Max. 1-2 hétig bírom és utána újra nekiállok zabálni. Életmódot szerettem volna már rég váltani, de támogatás nélkül nem tudok. Pénzem nincs a szüleim viszont nem segítenek. 19 éves fiú vagyok. Az egész tinédzser korom ráment a túlsúlyomra. Teljesen bekattantam, megőrültem már.
2013. máj. 4. 12:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Gabriel Method-ra keress rá. Nem rég jelent meg a könyv magyarul is.
2013. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:

próbálj meg valami elfoglaltságot találni, amivel eltöltöd az időt, kalóriákat égetsz el és nem gondolsz a kajára

van kertetek? pl feláshatnád, vagy lekaszálhatnád kézzel a gazt

esetleg a szomszédoknál is megcsinálhatnád

nekem fiú rokonaim szoktak ilyeneket elvállalni és még pénzt is keresnek vele

2013. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
0%
achipex retard vagy valahogy igy irják keeres rá kemény!
2013. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Milyen lehetőségeid vannak?


Pontosan leírva milyen ételeid, esetleg mennyi pénzed.


60 kiló túlsúly már hormonális betegség, 19 évesen a tanulás egy igen fontos dolog. Az egészséged most ehhez képest durván kétszer fontosabb, tehát jó lenne valami iszonyú komoly élethelyzet átgondolás! Irány van, de rá kell lépni az útra..

2013. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Az illegális gyógyszerek megjegyzem felejtsd el, ezekkel hosszú távon semmire sem mennél (reaxió az ADIPEXES válaszra).
2013. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
nem kell szarokat és méregdrágán enni. Kontrolláld a bevitt kalóriát a kaloriabazis.hu oldal segítségével. Csak egy digitális mérleg kell hozzá.
2013. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Pizza, palacsinta, csoki, tészta, sütemények, rizs, felvágottak. Havonta 2-szer gyümölcs ami kitart kemény 1-2 napig. Tudom, hogy mértékletes evéssel lehetne fogyni, de egyszerűen nem megy. A jelenlegi helyzetben nincs is más boldogság forrásom. Orvoshoz nem megyek. Egyszer már voltam, elküldött azzal, hogy egyek kevesebbet.

Nincs pénzem, vagyis most van kb. 10 ezer Ft-om, de folyamatos bevételi forrásom nincs.

Mostanában néztem gyógyszereket is amik csökkentik az éhséget. A leírttal is találkoztam, de nagyon drága. 1-2 hétre való adag 22 ezer Ft. Amúgy van olyan gyógyszer ami tényleg hatásos, de megfizethető is?

2013. máj. 4. 12:29
 8/27 anonim válasza:
ja, és fegyencedzés! Nem kell hozzá SEMMI! Se egy súlyzó, se tömegnövelő szarok... csak a tested.
2013. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 schocko ***** válasza:
Én azt hittem ahhoz kell sok pénz, hogy az ember sokat egyen, ne pedig, hogy keveset...19 évesen már mehetsz dolgozni, keress valami fizikai munkát, ott majd lefogysz és erős leszel...
2013. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Érettségi után szeretnék menni dolgozni egy gyárba, de fizikailag nem bírnám a jelenlegi helyzetembe.
2013. máj. 4. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!