Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok nekem linkelni olyan...

Bernici18 kérdése:

Tudnatok nekem linkelni olyan oldalt vagy akarmit ahol olyan dietat mutatnak ahol nem zoldsegeket kell zabalni egyfolytaban? Ugyanis en nem szeretem a zoldsegeket sajnos

Figyelt kérdés

#diéta #zoldseg nelkul
2013. máj. 10. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor bemégy egy pékségbe. Ott elhanyagolhatóan kicsi esélye van annak, hogy zöldségekkel fogsz kijönni.


Egyél húst és zsírt ha nem eszel zöldséget. Más nincs. Gyümölcsre nem alapozhatsz táplálkozást, olajos magvakra sem. Lisztes kajáktól csak zsírosodni fogsz. Zöldség és hús közül neked marad a hús.


Meg sem kockáztatom hogy szereted te a zöldségeket csak normálisan kellene elkészíteni.

2013. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld megszeretni a zöldségeket, mert nélkülük nem lehet lefogyni, de élni se nagyon. Az olyan diéta ami mellőzi a zöldségeket nagyon egészségtelen.
2013. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

számít manapság, hogy mi egészségtelen?

ott van a 90 napos, hajrá.


van egy olyan, hogy keményítő nap (tészta, liszt minden mennyiségben, mondjuk ez zsírosít de sebaj)

van szénhidrát nap (jöhet a rizs is, ugyan az mint az előző)

gyümölcs nap (gyakorlatilag ez is szénhidrát nap, de legalább nem zöldség, így ez jó cukros)


fehérje nap (ennek viszont van értelme)


Tehát ez lényegében zöldségmentes. Ennyi értelme van a zöldségszegény táplálkozásnak, nem sok.

Még az eszkimók is kiszedik a szarvastetem gyomrából a növényeket, itt európa közepén nem értem hogyan lehet finnyáskodni.


Olyan nem létezik, hogy valaki megkóstolja a sült céklámat vagy a jó fokhagymás pirított karalábét, és azt mondja nem szereti. Ennek az előfordulás egyszerűen irracionális lenne. :D

2013. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90 napos diéta tényleg egy oltári nagy vicc. Sült cékla: imádom! Főleg balzsamecettel és egy kis köménymaggal. Nem értem, hogy nem lehet szeretni a zöldségeket? Valószínűleg nem tudod, hogy kell őket ízletesen elkészíteni. Nagynéném szerint például az a zöldségköret, ha kiolvasztja a mirelit francia, mexikói saláta mixet, és megszórja vegetával, na ez így tényleg borzalmas.
2013. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 poiu ***** válasza:
Ez olyan, mintha nem szeretnéd a vizet...
2013. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell leszólni.

Én például mostanában tényleg nem szeretem a vizet. Helyette ugyan úgy néz ki, de sokkal jobb a pálinka.

2013. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 poiu ***** válasza:
A pálinka fele víz...
2013. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És ezt az élelmiszermérnök szemébe kell írni.


Mostantól másképp fogok tekinteni a vízre. A rumban is van, ugye?

A víz fontos dolog!

2013. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 poiu ***** válasza:

A rumnak is lényege a víz. A pálinkát is a tiszta (desztillált) ví miatt isszuk.

No de visszatérve a kérdésre, micsoda zöldség nem szeretni a zöldséget?

2013. máj. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amerikában valakiknek a pizza zöldségnek számít (mert azon már van valamennyi zöldség).


Kérdező nem szereti a pizzát?

2013. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!