Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék erről a rossz...

Hogyan tudnék erről a rossz szokásomról leszokni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és alapvetően nem kövér,de hízásra hajlamos és 170 cm és kb 55 kg. Általánosságban is sokat eszek, de mikor hazaérek, nem bírom ki, hogy ne nasizzak valamit. Általában nincs itthon semmi (a szüleim nagyon kemény diétán vannak), de az idő múltán kreatív lettem, így bármiből ki tudok hozni valami hizlalót, ezért estére nagyon nagy lesz a hasam. Tudtok valamit segíteni, hogy szokjak le erről? A gyümölcsnasizást már próbáltam, nem vált be. Rendszeresen sportolok.

2013. máj. 21. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

"az idő múltán kreatív lettem, így bármiből ki tudok hozni valami hizlalót"


Azaz?


Leszokni önuralommal tudsz, és azzal hogy jóllaksz normális ételekkel, és kevésbé fogsz kívánni nassolnivalót + kevesebbet vagy otthon és nem eszel unalmadban. :)

2013. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!