Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Uszás vagy futás jobb fogyáshoz?

Uszás vagy futás jobb fogyáshoz?

Figyelt kérdés
mindegyikből egy órát csinálnék de uszásnál nem mellúszásban uszkálnék a hosszok után 10 perc pihenövel hanem rendesen folyamatosan. gyors, hát, néha mell de nem ugy hogy kinnt van a fejem. vagy arra gondoltam hétfő-szerda-péntek futás, kedd-csütörtök úszás. csak ez nem mindig jön össze eddig a tegnapi uszás megvolt meg holnap is megyek de ma futni nem tudok. szoval ha szerintetek a futás jobb akkor holnap odamennék uszás helyett. remélem azért érthetően irtam:) ja és persze mellette normális kajákat is eszek. és egyik után sem zabálom tele magam mert viszonylag hamar jollakok amióta diétázni kezdtem. köszi a normális válaszokat előre is:)
2013. máj. 22. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

A szálkásító hatású táplálkozás a jobb :)


Egyébként az úszás kímélőbb edzés, úgymond 'egészségesebb' az ízületek szempontjából. De jobban át is mozgat.

2013. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Futás. Sajnos.
2013. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!