Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hánytatni magam?

Hogyan lehet hánytatni magam?

Figyelt kérdés
amugy nem szoktam ilyet csinálni most sem nagyon szeretném de éppen fogyozom de ma nem birtam tovább és többet ettem mint kellett volna.. gondoltam lemozgom, neki is álltam kardio tornáknak de most meg baromi rosszul vagyok.. hányingerem van nagyon szerintem nem hagytam időt a kajának leülepedni vagy nem tudom. gondoltam ha meghánytatom magam attol jobban lennék.. amugy tényleg nem szoktam ilyet csinálni és nem nagyon szeretnék... köszi a normális válaszokat előre is
2013. máj. 30. 20:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
Mint mondtam, a hánytatás soha nem megoldás. Ha a szervezet hányni akar, akkor hányni fog. És ti komolyan azt hiszitek, hogy ha a kis fogyózó tinilány meghánytatja magát, akkor az minden probléma nélkül az utolsó alkalom is lesz? Ennyire vakok vagytok? És az meg mégis miféle hozzáállás, hogy "legyél szarul te is". Idióták.
2013. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
11! Próbáltuk normálisan elmagyarázni, de látom felesleges, mert csak simán hülye vagy. :)
2013. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

köszi annak aki mellém állt:)

11: először csináltam és nem tervezem többször és nem szorakozásbol tettem...

2013. máj. 30. 22:16
 14/21 anonim ***** válasza:
Washnak adok igazat. Sose hánytasd magad! Minden az első lépéssel kezdődik, még a bulémia is.
2013. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is a 11-es válaszolónak adok igazat.

Ti ezt komolyan elhiszitek, hogy szarul volt? Nem fogja azt írni, hogy 2 tányér kaját ettem és kiakarom hányni, segítsetek...

A lány fogyózik, valszeg annyira keveset eszik, vagy valamit megvon magától, ha nem bírta tovább és többett evett, a szervezete reagált.

2013. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
igen fogyozok, de tényleg rosszul voltam.. a mozgással kellett volna várnom.. még nem hánytattam magam sose de tényleg nem tervezem hogy folytatnám sose értettem azokat akik ezt csinálják... azon kívül nem tesz jót haj, bőr köröm... az sehogy sem jó...
2013. máj. 31. 00:15
 17/21 anonim ***** válasza:
15, inkább egyél mérgesgombát! Mert gondolom azután sem hánysz majd. Szép dolog is a természetes szelekció. :)
2013. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17-es, igazad van. Wash és a többi idióta egyszer ételmérgezésben fog meghalni, vagy halálra zabálják magukat. Remélem hogy fiúk, mert ha terhesek lesznek és reggeli hányingerük lesz úgy összezavarodnak, hogy mehetnek a pszichiátriára.
2013. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

[link]

uccsó kettőnek...

2013. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyél mérgesgombát!!!! Ba zd+ ezt most minek kell??? Hallod, a kérdésre válaszoltam, kik vagytok ti, hogy itt osszátok azt észt? Lány vagyok képzeld, am nem tök mindegy?? Leírtam a véleményem azt kész, mi van csajok(?) f@ sz hiányotok van vagy mi?? Igen zabálásba fulladok vele, háát értelmes vagy. Menj aludni...

Kérdező, remélem jobban vagy.

2013. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!