Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hánytatni magam?

Hogyan lehet hánytatni magam?

Figyelt kérdés
amugy nem szoktam ilyet csinálni most sem nagyon szeretném de éppen fogyozom de ma nem birtam tovább és többet ettem mint kellett volna.. gondoltam lemozgom, neki is álltam kardio tornáknak de most meg baromi rosszul vagyok.. hányingerem van nagyon szerintem nem hagytam időt a kajának leülepedni vagy nem tudom. gondoltam ha meghánytatom magam attol jobban lennék.. amugy tényleg nem szoktam ilyet csinálni és nem nagyon szeretnék... köszi a normális válaszokat előre is
2013. máj. 30. 20:03
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Tudom hogy neked már nem kell mert már két év el telt azóta de ha valakinek még kéne akkor elfogja olvasni. Én amikor 11 voltam nagyon szarul voltam és éppen indultunk volna egy 10 órás útra. Nagyon hányingerem volt szóval vártunk még egy fél órát de nem segített. Muszály volt mennünk és a szüleim nem akarták hogy útközben hánnyak ezért kitaláltak valamit ami felhozta és utána jobban lettem. Pálinkát adtak nekem. Még le se ment a nyomromba de már is jött vissza a kájákkal együtt.
2015. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!