Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így lehetséges? Nem akarom...

Ez így lehetséges? Nem akarom visszahízni az eddig leadott kilókat!

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyózni és 10kg-tól sikerült megszabadulnom. Soha nem értem még el ekkora sikert pedig már többször próbálkoztam. Azonban most újra elhagytam magam de még 15kg-t le kéne és le is akarok adni. Eddig úgy fogytam hogy számoltam a kalóriákat és próbáltam 1200 alatt maradni. Semmit nem edzettem de most mivel vége a sulinak szeretnék eljárni futni.

Lehetséges a további fogyás ha heti 3x eljárok fél órát futni és folytatom a kalóriaszámlálást és odafigyelek arra hogy mit eszek?

16/L 168 cm 80 kg


2013. jún. 11. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Gratulálok az eddig elért eredményedhez!

Most már nem szabad feladni! Gondolj arra, hányan örülnének, ha elérhetnék azt, amit neked már sikerült!

Futás az egyik legjobb kardió edzés, mellette, ha odafigyelsz az étkezésre, akkor kilóktól is megszabadulhatsz. De azt ne felejtsd el,hogy nem keveset, hanem egészségesen kell táplálkozni. Aki éhezteti magát, az izmost veszít, zsírt raktározz el a szervezete, és lelassul az anyagcseréje.

Ha futás mellett erősítő felafatokat is végzel,akkor még hamarabb láthatod az eredményét, mivel az izom több kalóráit éget el, mint a zsír.

Kitartás és további sok sikert! :)

2013. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!