Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így mennyit tudok...

Kenzoo88 kérdése:

Szerintetek így mennyit tudok fogyni a nyáron? Többi lent!

Figyelt kérdés
Reggelire általában 2 virslit eszek mustárral, egy paradicsommal, plusz iszok egy pohár tejet, ebédre általában vagy egy tányér leves, vagy valami tiszta hús, de semmi tészta, max. rizs! Vacsorára valamikor müzli + joghurt (feltétlen 6 előtt), vagy puffasztott rizs, valami szalámi hozzá (semmi vaj) paprika, paradicsom, plusz egy pohár tej! Napközben szoktam enni gyümölcsöt, rengeteg vizet iszok egy nap, semmi kóla, szörp meg ilyenek.. csak víz :) Emellett kondizok, és focizni is fogok (eddig is fociztam, de most már edzés lesz)! Szerintetek így mennyit tudok fogyni egy nyár alatt? 15 F/86 Kg/170 cm

2013. júl. 10. 12:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Direkt próbálok polgárpukkasztó lenni.


És nem vagyok büszke a punnyadt férfiakra. Szóval azért ez szerintem nem megy.. csajok megszakadnak hogy elérjenek valamit (hát sokan csak a 90 napos diétáig és a flabéloszig jutnak de senki sem mondta hogy minden nőt az eszéért fognak szeretni) de jó lenne ha a férfiakban lenne egy kis öntudat, értékrendben előrébb lenne hogy kinézzen valahogy. Mi vagyunk a Jang, az erősebb nem, ezzel együtt járnak bizonyos dolgok.

2013. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kapus vagy?:D
2013. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
De írjátok, hogy nem így kell enni egy férfinak.. mert mit egyek szalonnát, kolbászt, zsírt meg ilyeneket? Azoknak írjátok ezt akire ráfér, mert szerintem az én esetemben nem azt kéne enni..
2013. júl. 10. 15:57
 14/24 anonim ***** válasza:
úgy értették hogy ne egyél müzlit meg joghurtot hanem szárnyast meg rizst meg sok gyümölcs zöldség keveréket és ne fociz hanem küzdő sportot végez :)mivel a férfiak és a testépítők nagy része a tömegnövelökön kivül ezt eszi de te még 15éves vagy ugy hogy jó ahogy te csinálod!mivel fogyni akarsz nem izmosodni egyenlöre...:)
2013. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ma is voltam gyúrni, és emellett fogok focizni, egyik nap ez, másik nap az :)
2013. júl. 10. 19:25
 16/24 anonim ***** válasza:

Pont szalonnát kolbászt meg zsírt eszem.

Nem én öltem meg az állatot, igazából vettem ezeket, most be kell osztani egy időre, de ez az alap kaja.


Sajnálom ha valakinek a legjobb minőségű kaja nem jó, amiért egy állat az életét adta.. elvették, van akinek a tej meg a müzli jön be. Nem ragadozó alkatok, nem baj. Az egészségedet próbára fogja tenni, de ebben az országban tolerancia van: azt edd ami jólesik.


Ha fogyni akarsz akkor szalonnát kolbászt: húst.

2013. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
TH. bocs a rövidítésért:$ akkor ez olyan mint az atkins diéta első szakasza? kolbász szalonna hús és zsír?:D
2013. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Úgy is lehet enni igen. Nekem hiányoznának a zöldségek, meg pénzem sincs csak ezekre, de ez nem rossz táplálkozás. Sok erőt ad, és kiküszöböl egy csomó negatív hatást. A mai húsok sem éppen bio-k, de egy csomó emésztőrendszeri, gyulladásos betegség főleg növényi táplálékoktól van (gabonák, hüvelyesek) vagy a tejtől.


Szalonna kolbász alaprecept szerint tejmentes. Nem emelik meg a vércukor/inzulinszintet, ez is előny. Igen, az Atkins sem véletlenül működik, egyszerűen jók a biológiai elvei.

2013. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
De félreértettél! Ezeken a kajákon nőttem fel, szeretem mai napig.. van is itthon mindig! De ha ezt eszem, biztos nem fogok fogyni.. de akkor inkább eszek napi 1x főtt kaját iszok sok vizet és kész.. akárhogy csinálom mindenki szerint szar..
2013. júl. 10. 21:21
 20/24 anonim ***** válasza:
tudod kérdező ebben most nincs igazad egy valamit felejtesz el azt, hogy te biztos fehér kenyeret is ettél hozzá ő viszont nem ha jól értem... és igy tényleg nem vagy kevésbé hizlal mivel lecsökkenti a szénhidrát fogyasztást és inkább a fehérje bevitelre koncentrál jobban:)
2013. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!