Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így mennyit tudok...

Kenzoo88 kérdése:

Szerintetek így mennyit tudok fogyni a nyáron? Többi lent!

Figyelt kérdés
Reggelire általában 2 virslit eszek mustárral, egy paradicsommal, plusz iszok egy pohár tejet, ebédre általában vagy egy tányér leves, vagy valami tiszta hús, de semmi tészta, max. rizs! Vacsorára valamikor müzli + joghurt (feltétlen 6 előtt), vagy puffasztott rizs, valami szalámi hozzá (semmi vaj) paprika, paradicsom, plusz egy pohár tej! Napközben szoktam enni gyümölcsöt, rengeteg vizet iszok egy nap, semmi kóla, szörp meg ilyenek.. csak víz :) Emellett kondizok, és focizni is fogok (eddig is fociztam, de most már edzés lesz)! Szerintetek így mennyit tudok fogyni egy nyár alatt? 15 F/86 Kg/170 cm

2013. júl. 10. 12:05
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Gyerekek megmértem magam, napi 2x ettem, 2 nap kondi után már csak 84 kg vagyok :)
2013. júl. 11. 12:55
 22/24 anonim ***** válasza:

NEM LEHET MINDENKI SZERINT SZ.AR mert minden válaszoló, minden ma élő ember ősei úgy tudtak életben maradni, hogy állatokat beleztek ki és ettek meg.

Sok évezrednyi ilyen irányú életmód, evolúció után az állatok kibelezése és szerveik elfogyasztása, annak élettani jó hatásai nem vitathatók. Plusz tudjuk hogy a hús, zsír nem okoz nagy inzulinszint emelkedést így támogatja a fogyást.


Mondd hogy csak húst és vizet ettél, és nem tudtál fogyni.


2 nap fogyás: a tested 1 hét alatt körülbelül 1 kg zsírt tud elhasználni. Több fogyás, rövidebb idő alatt biokémiai képtelenség.

2013. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
igen a fogyásod nagy része víz de nagyon jó ügyes vagy:) azért túlzásba ne vidd mert ilyenkor szoktak a lelkes fogyizok át esni a ló túloldalára hogy megszakasszák magukat (na még 1-2 kg)aztán durr egy térd vagy váll ficam és irány az ágy:)tarts azért pihenőt is:)))
2013. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
2 nap kondi lesz, utána 1 nap foci, 1 nap pihenő :)
2013. júl. 11. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!