Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a 2...

Mi a véleményetek erről a 2 hetes fogyókúráról? Szerintem ez tényleg hatásos és nem szaladnak vissza a kilók. Próbálta már ezt valaki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 20:44
1 2
 11/17 anonim válasza:
én kipróbálom!
2009. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
a fekete kávé kimarjam a gyomrod korán reggel magában. pfujj..semmi értelmes kaja, ne haragudj de semmi értelme, ha hízni akarsz akkor esetleg!!
2009. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

idézek: "Tragédia, egy egészséges étel nincs benne...feketekávé pff...tovább nem is érdemes nézni"

Mármint te akkor mit tartasz egészséges ételnek , mert ebben más sincs csak: párolt hal, tojás , hús ,párolt répa, paradicsom, retek, uborka(vagyis zöldség), gyümölcs , joghurt ...tiszta fehérje az egész ... a feketekávé meg ANYAGCSERE GYORSÍTÓ..... Az egy dolog h nem ajánlod mert túl gyors a fogyás vagy stb.... de h nem egészségesek az ételek , az túlzás ...

2009. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Elmondom, bár az az igazság, hogy ez egy olyan dolog, hogy ha már ott van a feketkávé, akkor már el van *szva, tehát felesleges tovább nézni. De nézzük mi egészségtelen még: zsemle, sertéshús, fűszer (ha sok), gépsonka, mustár, persze, a többi egészséges, de ha ezeket elhagyjuk, és hozzáteszünk még több gyümölcsöt/zöldséget, akkor már egy sokkal jobb "fogyókúrát"(abba már bele se menjünk, hogy fogyókúrázni nincs értelme, csak átállni egy jó étrendre) tudunk összerakni magunknak, ráadásul egyénre szabva. Eleve egy ilyen étrend nálam már ott elbukik, mikor nem személyre szabja a mennyiségeket, nyilvánvaló, hogy egy 120kg-os férfinak aki fogyni szeretne, meg egy 60kg-os nőnek aki leadni pár kilót, nem ugyanakkora mennyiségre van szüksége... Tehát a legtöbb már itt bukta.
2009. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Eddig két ismerősöm csinálta végig ezt a fogyókúrát, és mind a kettő fogyott tőle min.7kg-ot és egyikőjüknek se jött vissza, pedig már egy éve csinálták meg!

Én azért kipróbálom, végülis mindenki a saját hibájaiból tanul..

2009. okt. 19. 14:13
 16/17 anonim válasza:
Szerintemnem rossz,lehet,hogy én is kipróbálom,de szerintem én nem bírom ki,de neked soksikert!
2009. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
dejóó meg vannak számozva az oldalak :D:D:D
2009. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!