Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A biciklizéssel vagy a futássa...

A biciklizéssel vagy a futással lehet többet fogyni?

Figyelt kérdés
illetve melyik a jobb zsírégető? napi rendszerességre gondolok
2013. júl. 12. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A biciklizést főleg aerob pulzustartományban végzed, ami olyan 130 pulzusszámot jelent. (tökéletes, min heti 4x40-60 perc)

A futás kardio edzés, több kcal-át éget el a szervezet, főleg a szervezet saját fehérjéiből állít elő energiát a magas (160-180) pulzusszám miatt. (izombontás) Ilyenkor papíron többet fogy az ember, viszont romlik a testkompozíció.

2013. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindkettő jó :) de inkább biciklizés legyen:)
2013. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:) én is úgy vettem észre, hogy futással többet fogytam. most biciklizni kezdtem, és érzem, hogy fogytam, de nem olyan gyorsan. eddig volt izzasztóövem, tegnap vettem izzasztógatyát, remélem azzal hatásosabb lesz az eredmény.

A futást azért hagytam abba, mert nagyon fáj tőle a forgóm, de majd lehet, hogy kombinálom a kettőt

2013. júl. 14. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Az izzasztó kiegészítők segíthetnek közvetve a fogyásban azáltal, hogy a szervezetet önmaga hűtésére kényszeríti(izzadás), amihez energiára van szüksége, és ezt kalóriák felhasználásával ér el.

Pozitívan hathat a keringésre, és a pólusokra, de maga az öv használata, és az izzadás nem közvetlenül nem egyenlő a zsírégetéssel.

2013. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!