Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák lefogyni szeptem...

Bettycii-the-sexy-girl kérdése:

Hogyan tudnák lefogyni szeptember 1ig?

Figyelt kérdés

15 éves ,164 cm magas , 52 kilós lány vagyok. 57 kiló voltam 3 hét alatt lefogytam kilót,de több felesleget sehogysem tudok leadni.Napi 2x eszek , 2x futok (kb 20 percet) és 2x edzek lábra és hasra. Ami nagyon fontos ,hogy a zöldségek közül csak a krumplit eszem meg.

Milyen gyakorlatokat ,ételeket javasoltok? Amit meg szeretnék közölni az az ,hogy (legkésőbb) szeptember végére kockahasat szeretnék .

Szerintetek lehetséges ez?



2013. júl. 13. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 4x-5x egyél keveset, napi 2x enni butaság, rááll a szervezet, nem kap elég tápanyagot, elkezd raktározni, ezért kell többször enni… napi 2x20 p futásnak nem sok értelmét látom, inkább fuss 1x 45-50 percet. Napi 2 edzésnek sincs sok értelme hacsak nem épp fitness versenyre készülsz. Minden testrészt edzeni kell, egy testrésznek 5-7- nap pihenésre van szüksége, h regenerálódjon. Mképp edzőtermi edzés javaslok, kondi+kardó. A dátum kitűzése hüleség, a lényeg, h jól érezd magad a bőrödben, előbb v utóbb eljőjön a kockahas, ahhoz viszont kemény diéta és sok kardioedzés kell. Minden nap fontos h sok fehérjét vigyél be, edzések után főleg.
2013. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kérdező, hogy fogytál le? ezzel a módszerrel amit leírtál?
2013. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen , ezzel a módszerrel fogytam le .
2013. júl. 13. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia én anno kövér kisgyerek voltam ,de sikerült lefogynom nos. én a biciglizést javaslom neked. elöször is mindennap 1 30-60 perc !Az étkezésről pedig annyit ,hogy gyerek vagy fejlődő szervezet tehát enned kell .... nos én azt ajánlom reggelizz bőségesen (barna,rozs,volkorn,teljeskiörlésű kenyeret) sonkaval és sajtal ebédre is főzelék hús stb vacsira husit/Sajtot és gyümölcsöt is ehetsz bármikor ,ha megkívánod kivéve banánt az elég magas szénhídrát tartalmú

zöldséget és húst bármekkora mennyiségben ehetsz napközben :)

2013. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el a kenyeret és a tésztaféléket és naponta fuss egy órát
2013. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!