Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 kg-tól szeretnék megszabadul...

3 kg-tól szeretnék megszabadulni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, 12 napig bírtam a T urbo diétát (nem engedi leírni a nevét), 3 kg-ot fogytam, de még 3-at szeretnék.

Lassan elkezdek megint pilatesezni, minden nap sétálok is, de elég hajlamos vagyok a hízásra, főleg fenékre és hasra.


+ imádok jókat enni, ám ma, a kúra után egy nappal valahogy mégsem kívánom a cukros ételeket. Megszokásból leerőltettem egy nutellás buktát, de meg sem tudtam enni az egészet, annyira nem esett jól.

Ez nagyon nagy szó...


A tojás kúrát próbáltam, de utálom a tojást. Nincs pénzem állandóan halat és csirkemellet enni...


Viszont van sok ringlóm, faeprem, málnám, pár almám, őszibarackom, paradicsom, stb...


Tudom, hogy 6 után ne egyek... (bár ilyen melegben én csak estére szoktam megéhezni...)

Tudom, hogy a mozgás a fogyásnak csak "30%-a", 70% a táplálkozáson múlik.

(Futás, ugrálás, úszás, nem jöhet szóba.)


Tudnátok adni tanácsokat, hogy hogyan étkezzem helyesen?

Augusztus végére szeretnék formában lenni!



Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 14. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
turbo szarra volt penzed? husra meg nincs?
2013. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Honnan "tudod", hogy 6 után ne egyél? Az hittem, már mindenki eljutott oda, hogy ez marhaság, és már nem is lehet ilyet olvasni, csak a cáfolásokat...


3 kiló az nem számottevő mennyiség, sőt, a célsúlynak sincs értelme, amíg nem vagy súlycsoportos sportoló. A tükör a lényeg, nem a mérleg.


Amúgy ja, a turbófoschra volt pénzed, a húsra meg nem... nem te tetted fel a sportrovatban pár napja kb ugyanezt a kérdést?

2013. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A t.diéta por a legdrágább cukor és talán a legdrágább szójafehérje amit találhattál. Ezért mondom, hogy a gondolkodás általában kifizetődő, előbb-utóbb. Legalábbis kifizetődőbb lett volna ezt átgondolni.


Gyümölcsök helyett zöldségek fogyáskor.


Hús-zöldség. Van pénzed rá.. muszáj hogy legyen. Szórakozhatsz gyümölccsel spórolás miatt, csak.. kétes lesz az eredmény.

2013. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!