Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok, hogy lefogyjak?...

Mit ajánlotok, hogy lefogyjak? Többi lent

Figyelt kérdés
17/F 180cm 130kg vagyok és szeretnék fogyni legalább 40kg-ot de nem tudom, hogy hogy kezdjek hozzá az egészhez. Valaki segítsen abban, hogy hogyan kezdjek hozzá az egészhez. Az érdekelne, hogy mit szabad enni, mit mozogjak és hogy mennyit! Légyszíves segítsetek! Köszönöm

2013. júl. 18. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

olvas el ezt ,meg minden mást ami az oldalon van

[link]

2013. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
súlyod miatt először valami könnyebb mozgást kellene választanod, hogy ne menjen el a kedved, ne csalódj annyit, ha nem sikerül a súlyod miatt a mozgás. Előbb is írtam az egyik kérdéshez, én fatblockot szedek egy hete és 1,5 minuszban vagyok úgy, hogy komolyabb diétát nem is csinálok. Heti kétszer mozgok csak sajnos meló miatt nem minden héten tudom betartani. Elméletileg ezzel garantált a fogyás. Olvass utána, nekem bejön...
2013. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd el a kenyeret és tésztaféléket. Ússz, bicikliz és ha fogytál már egy kicsit akkor kezd el a kocogást de csak akkor ha rendben vannak az ízületeid de a séta is sokat segít
2013. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebbet egyél.!!!!! Világos?
2013. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!