Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 92kg vagyok 189 cm 15 éves...

92kg vagyok 189 cm 15 éves fiú. Sportolok, focizok, ám mégis nagyra nőttem. Most sokkal keményebben kezdtem el sportolni, többet futok etc. Elkezdtem hasizomra edzeni, a lentiek alapján mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem hasizomra edzeni ma éppen..felülésekkel..Mivel elég nagy hasam van,mmint nem akkora de van rajta felesleg.

Most ha elkezdek hasizomra edzeni,akkor el kezd kockásodni a hasam majd attól h ekkora?VAGY előszőr foggyak le,aztán kezdjek el erre edzeni?Olyat is hallottam hogy hályból könnyeb izmot csinálni?Nos mit javasoltok?



2013. júl. 28. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hájból sosem lesz izom.

A has elsősorban attól lesz kockás, hogy lefogyasztod róla a zsírt, persze a nagyobb hasizom jobban látszik, de ha háj takarja, akkor nem lesznek kockáid. Akik gyúrnak, azok tömegnövelő és szálkásító szakaszokat tartanak, a szálkásítás után néznek ki jobban, mert a tömegnöveléskor zsír is megy fel, ez már csak ilyan (szálkásításkor pedig fogy az izom is, de megfelelő étrenddel minimalizálják ezt).

2013. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mennyi most a testzsírszázalékod? és mennyi a vázizom- és csonttömeged? ---> mivel nyilván halvány gőzöd nincs róla, menj el először ezeket megméretni ! ;)
2013. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azokat hol tudnám megméretni?
2013. júl. 29. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!