Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt szeretnék...

1 hónap alatt szeretnék leadni 3 kilót, valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az egészségem érdekében összesen 3 kilót kéne leadnom, nem gondolom, hogy ez túl nagy elvárás lenne, sajnos a sport számomra nehéz kérdés, mivel baj van a térdemmel, így a szóba jöhető csupán a bicikli. Tud valaki valami különlegeset? Zöld tea, fahéj, valamilyen antioxidánsos-zsírégetős recept? (Nem gondolom, hogy ez olyan nagy elvárás lenne, mikor mások ennyi idő alatt 8-10 kilókat is fogynak)Természetes étvágycsökkentő?

2013. aug. 1. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

3 kg-t egy óra alatt lehet fogyni.

Mi köze ennek az egészségedhez?

2013. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy hét alatt 3 kilót is leadtam valamikor,nincs ebben nagy trükk. Amúgy én a sportot ajánlottam volna,az a legjobb ellenszer zsírok ellen.
2013. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A köze van hozzá, hogy ha még 3 kilót leadok a súlyom ideális lesz, de egyenlőre az Isten sem tudja leimádkozni...ha valóban egy óra alatt teljesíthető, akkor hallgatom a módszert! :P Ne csak azt mondjátok, hogy mennyi idő alatt teljesíthető, hanem, hogy hogyan!:) Várom a válaszokat :)
2013. aug. 1. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Heti mínusz 3 kiló nálam így: napi 500 kalória,napi 2 óra séta,sok víz és zöld tea,de volt,h ettem 800 kalóriát is mondjuk rajtam 8 kiló felesleg volt. Azért nem írtam le a módszert,mert te írtad,h az egészséged érdekében na ez meg pont minden csak nem az,bár hozzá kell tennem nem lett semmi bajom.
2013. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hűű, az 500 kalória nekem nagyon kevésnek tűnik!:( Mindegy, azért valami hasonlóval megpróbálkozom, köszönöm szépen!:) Azért még várok ötleteket :)
2013. aug. 1. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
90 napos diétát ajánlom. nem hiszem, hogy egy hónapig csinálnod kéne 3kiló miatt... gyorsan leadnád reméljük.;)
2013. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2hét alatt is meglenne a -3kg:) nekem másfél hónap alatt -6kg ment le:) én se sportolok nagyon hanem egy nap nem eszek annyit:) kb ebéd utánna ilyen 3-4 fele majd este 7-8 fele:) reggeli azért nem mert délbe kelek így nyáron:)! soksikert:)))
2013. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Napi 1000 kalóriával és 1 óra futással/biciklizéssel naponta 2-3 hét alatt le tudnám adni?
2013. aug. 2. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!