Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy napi 1-1.5...

Miért van az, hogy napi 1-1.5 óra kardió mozgás (biciklizés, futás) mellet és kb 1300 kcal-os étrend mellet 2 hét alatt nem hogy fogytam volna de híztam 1 kg-ot?

Figyelt kérdés
Kezdek kétségbe esni mert formába szeretnék jönni és a fogyás nagy részén túl vagyok, durván 5 kg-ot szeretnék még leadni és feszesíteni, de nem értem miért nem használ semmi...

2013. aug. 3. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
én is ugyanebben a cipőben járok, sajnos még a cm-ek sem csökkentek..... nem tudom mi van....
2013. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne a kilókat mérd. A ruháid nem lettek lazábbak?
2013. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dettó, csak én 1,5-öt híztam egy hét alatt... Egyszerűen ha megfeszülök sem tudom, hogy miért, pedig lenne miből.
2013. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy éppen menzesz előtt? Mit takar az 1300 Kcal? Milyen pulzusszámmal megy a futás/bicikli?
2013. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
először is köszi a gyors válaszokat:) nem tudom mi lehet a baj... nem vagyok menzesz tudom h az bezavarhat de itt nem ez a gond... hát az étrendem úgy néz ki h reggelire gyümölcssaláta őszi-, sárgabarack +dinnye egy tálkányi kb összesen 25-30dkg gyümölcs vagy egy szelet teljes kiőrlésű kenyér sonkával + paprika paradicsom, ebédre amit anyukám főz nem főz zsírosan vagy egészségtelenül ebből egy kis adag, vacsira pedig sonka vagy virsli + kefír meg zöldségfélék nasinak néha eszem egy korpovit kekszet. nem mondom néha néha becsúszik egy fagyi a haverokkal de nem jellemző amúgy 16/L vagyok :)
2013. aug. 3. 22:44
 6/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok menzesz előtt*
2013. aug. 3. 22:44
 7/7 anonim válasza:
A tippjeim: 1. A tested szerint nem kell fogynod. Az idegrendszer igyekszik úgy szabályozni a testi folyamatokat, hogy egy bizonyos testsúlyt érjen el/tartson fönt. Ettől el lehet téríteni magad bármelyik irányba, de nem biztos, hogy könnyű, és az sem biztos, hogy érdemes. 2. Ha az 1300 kcal bevitel csak becslésen alapul, tehát nem méred le, hogy pontosan miből mennyit eszel, akkor lehet, hogy a valóság felülmúlja a becslést. 3. Pajzsmirigy alulműködés. Ha túl kevés benned a pajzsmirigy hormon, lassul az anyagcseréd. Vérvizsgálattal kimutatható az eltérés, rendezésére tabletta formájában írnak föl pajzsmirigy hormont. Ha tartósan úgy érzed, hogy alacsony kalóriabevitel mellett is hízol, érdemes lehet ellenőrizni. De 2 hét nem hosszú idő, a testünk működése meg olyan bonyolult, és annyi minden hathat rá (te pedig 16 évesen még fejlődésben is vagy), hogy szerintem pillanatnyilag semmi ok az aggodalomra. :)
2013. aug. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!