Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok normális...

Miért nem fogyok normális ütemben? Heti egy kilót várnék el.

Figyelt kérdés

Június elején kezdtem fogyózni,akkor voltam 62,6. Most 56kg vagyok. Irtó lassan fogyok,van hogy egy héten csak pár dekát. Mindennap kb. 1100-1200 kalóriát eszek. Egyszer csaltam,de az már egy hónapja volt. Mozogni nem igazán bírok,hamar kifulladok ezért minden másnap csak 25 percet tornázok. De olyan elkeseredett vagyok,szó szerint félek a mérlegtől,megkőrnyékez a sírás ,ha ráállok. Utálom a testem,és már semmi önbizalmam nincs. 153 cm vagyok,45kg szeretnék lenni.

19/L


2013. aug. 20. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez neked lassú? 8,5 kilót fogytál kevesebb mint 3 hónap alatt. Ez a heti 1 kilót nem tom honnan vetted, annyit akkor fogynál 1 hét alatt, ha 110-zel kezdtél volna. Tök jó vagy, én az első 8at 4 hó. alatt adtam le és nekem az is gyorsnak számított. Ne idegeskedj. A jó eredményekhez idő kell. Talán 2 hét alatt szedted fel a túlsúlyt? Nem hiszem, úgyhogy ne pánikolj... Csináld amit eddig, de emeld a torna idejét, mert hozzászokik a szervezet, és minden másnap 25 p elég kevés, ezt mindennap kéne csinálnod, utána pedig minden másnap 40 és azt emelni. Mit tornázol egyébként?

19/L

2013. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Youtube-on van egy Tiffany Rothe nevezetű hölgyike,és az ő videóira.Mivel azok 10-12 percesek általában,abból szoktam kettőt. Annyira rossz az állóképességem,kb. 5 perc után végem :D
2013. aug. 20. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyuk elo egy kicsit a matekot.

63 kilosan a napi energiafelhasznalasod 1600 kcal, most 53=6 kilosan 1520 kcal. A dietaval, amit vegzel kb. napi 400-500 kaloriaval kevesebbet egetsz, ez heti szinten kb. fel kilo sulyvesztest eredmenyez. Erre jon meg ra a sport, amit irtal, hogy kb. heti 3.5-szer 25 perc torna, ami kb. 150-200 kcal lehet, alacsonyabb intenzitassal, ez meg heti szinten 500-700 kcal minusz, igy osszesen kijon, hogy hetente kb. 4000-4200 kaloriaval vagy minuszban. Ha egy kilo zsir elvesztesehez 7700 kcal-t kell elegetni, ez 540 gramm minusz hetente. Ha kb. 10 hete fogyozol, akkor ez alatt kb. 5 es fel kilo zsirt adtal le (a tobbi lehet viz).


Ne ess ketsegbe, jo uton vagy, de a tartos es egeszseges fogyashoz ido kell. Ha meg 12 kilotol kell megszabadulnod, akkor ugyanezzel az utemmel ez akar meg fel evbe is kerulhet. Ha tobbet mozogsz, akkor ezt termeszetesen gyorsabb lesz.

2013. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem júliusban heti 1 kg-tól maradt kicsit lötyis a bőröm, szóval ne akarj sietni. Pedig sporttal, egészséges táplálkozással fogytam. :)
2013. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerös érzés :D menjenek le a kilók de azonnal,van hogy bepánikól az ember mérés után hogy sose fog lemenni. De lefog. Lassan de le fog.
2013. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!