Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Undorodom magamtól mióta...

Undorodom magamtól mióta meghíztam és egyszerűen nem megy a fogyás. Nagyon szomorú vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

167 cm vagyok és jelenleg 66 kiló. Fél éve még 57 voltam és nem tudom mitől híztam meg így. Mozogni is mozgok napi 1 órát, ügyelek az étkezésemre.

Pl igyekszem minél kevesebb édességet enni, nem is eszek sokat, csak amennyi szükséges, nincsenek falási rohamaim se, mégis kihíztam a régi csinos ruháimat és egy vizilónak érzem magam. Utálok tükörbe nézni és a rokonaim is megjegyzik mindig,hogy mennyire meghíztam. Mit javasoltok?



2013. aug. 28. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A végén kezdem és itt is fejztem be. Elbeszélünk egymás mellett, valóban aerob edzés kell a fogyáshoz. A guggolás akkor való izomépitésre ha felpakolsz rá 20-30-40(fiùknál 80-90) kg sùlyt,amit Én egy szóval de mondtam, de megnézlek milyen izmokat építesz ha sùlyok nélkül csinálod.

Évekig konditermeztem, elkezdtem hanyagolni a kaja maradt a megszokott adag és felmentem 94-95kg-re. Le akartam fogyni ezért kértem egy hozzáértő segítségét (nem egy falusi hobbi testépítőét) ő ajánlotta a tabata edzést, 30sec guggolás 10sec szünet, 30sec burpee 10sec szünet mész 6-8kört és megvan egy laza napi edzés. Lementem 83kg-re. Ezen nincs mit vitatkozni többet. Lehet másnak az a módszer válik be ha 5órat fut egy nap és minden gramm kaját lemér Hát csinálj, de nekem ez jött be.

2013. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy problema lehet az oka, manapsag eleg altalanos dolog. Vizsgaltasd ki magad!
2013. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igy kiegészitve már mindjárt máshogy hangzik. :)
2013. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!