Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm és 65kg vagyok szerintet...

170cm és 65kg vagyok szerintetek hogyan tudnék a leggyorsabban leadni 10kg-ot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok és nem érzem jól magam a bőrömben, leszeretnék adni 10 kilót minél gyorsabban. Sportolni csak minimálisan tudok egészségi okokból, ha tanácsoljátok h sportoljak kérlek írjátok le hogy milyen sportra gondoltok hát ha pont azt a mozgást megtudom csinálni. Előre is köszönöm!

2013. aug. 27. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem a koplalás a legjobb fogyásra, hanem az, hogy kevesebbet eszel és a sport együtt.

Kerékpározz, tornázz vagy amit tudsz, akarsz.

De bármilyen mozgás segít. Az is ha többet sétálsz...

2013. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta. Heti 3-4 aerob, 40 percen keresztül.

Aerob edzés pl.: Kocogás,biciklizés,ellipszis tréner,lépcsőzés.

2013. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mozgásnak bármi jó. Állítólag még napi fél óra séta is segít. Erre guglizz rá, hogy pontosan mennyit kell, de tudom, hogy olvastam már valahol. Ezen kívül hagyd el a cukros löttyöket és a gyors kaját. Ha szoktál ilyeneket nasizni, akkor ennek lassan el kell indítani a fogyást.


Amúgy én a helyedben nem minél gyorsabban akarnék fogyni, mert ha a bőröd nem tudja követni, akkor ott fog maradni lógva. Inkább fogyj lassabban, szebb végeredménnyel.

2013. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! A koplalás eszembe se jutott mert tönkre teszi a szervezetet... Ki fogom próbálni amiket írtatok! Tényleg köszönöm :D
2013. aug. 28. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!