Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kövér embernek a hangja...

Egy kövér embernek a hangja is megváltozik ha lefogy?

Figyelt kérdés

Tudom h fura kérdés, de ha megfigyelitek általában a kövér embereknek olyan nehézkes rekedtes jellegű a hangja, a vékonyabbaknak meg simább. De a bagósokra is jellemző a "recés" beszéd, de nekik meg mélyebb.

Ezért nem tudom, ha mondjuk van egy 120 kilós nő, aki utána 60 kilóra lefogy, a hangszíne is változik?


2013. szept. 10. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

"a kövér embereknek olyan nehézkes rekedtes jellegű a hangja"


Soha nem tapasztaltam ilyet.

2013. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
igen, sőt a hajszíne is.
2013. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Leginkább az alakja :)
2013. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
egy ismerős lány fogyott kb. 50 kg-t. a hangja megváltozott, de nem a súlyvesztés miatt, hanem azért, mert a kilókkal az esze is elszállt és annyira nagyképű és öntelt lett, mint két másik. kényes lett, húzza a szavakat, nyávogva beszél. sokkal értékesebb volt a kövér önmaga.
2013. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D


LOL ?

2013. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én boltban dolgozok és néha amikor betelefonál valaki h bejönne ruhát próbálni a hangja alapján el szoktam képzelni h milyen az illető és általában bejön, vannak tipikusan "kövér nő" hangok. :)

Amúgy ha valaki elhízik, nem csak a hasára meg a fenekére mennek a kilók, hanem a lábfejétől kezdve a kisujjáig mindenhova, a nyakára is. Míg egy vékonyabbnak mondjuk 33 cm a nyakkerülete, egy kövérebbnek meg 40, szerintem csak van valami ráhatása a hangok hangzásában, hiszen a tokán, nyakon, talán még a pofin levő zsírréteg is befolyásolja a hang színét, szerintem.

Kíváncsi lettem volna másoknak van-e konkrét észrevétele egy ilyen "metamorfózis" után.


Azt én is tapasztaltam h nagy fogyás után a viselkedés jobban megváltozik, a gátlásosságot felváltja az önbizalom, aztán hogy vki a "mindenkit a keblemre ölelek" típus lesz-e vagy a felvágós "milyen jó csaj lettem" az már személyiség függő. (Kivéve aki lelki bajok miatt fogyott, az utána is sötétben látja a világot.)

2013. szept. 10. 16:52
 7/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ez hülyeség. Extrém túlsúlynál talán el tudok képzelni ilyet, tehát ha valakin 130-150 kiló felesleg van és leadja ezt esetleg. Utána talán.
2013. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!