Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy visszanyerj...

Mit tehetnék, hogy visszanyerjem az alakom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott vagyok, 17 évesen 168 cm, 57 kg.Mindig is vékony voltam, és az utolsó 7 kg-t kb fél éve szedem fel, 50ről 57re. Fogamzásgátlót szedek. A hasamon nagyon látszik.Gimibe járok és ott is ebédelek, rendes menza ételt.Tesiórám heti kettő van, amellett rengeteget sétálok.Csak egy keveset szeretnék fogyni.Kérdésem az lenne, hogy reggelire és vacsorára milyen ételeket egyek, amik a diákpénztárcámnak megfizethető, és hatást lehet vele elérni? Annyit olvastam utána, hogy fehér kenyér abszolút nem lehet, helyette kevés teljes kiőrlésűt egyek, sok gyümölcsöt és zöldséget, húst. Nagyon szeretek csak úgy random módon dolgokat enni, amik a kezembe akadnak, nasizni :)

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


2013. szept. 12. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csodák nincsenek: diétával és sporttal.
2013. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
pedig a nasi lesz ott a gond. észrevétlenül felhalmozódik, ha csak úgy eszegetsz, akkor hiába nem eszel mellette mondjuk fehér kenyeret.
2013. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Na megint egy testképzavaros pic....
2013. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Azt hiszem ez még az átlagsúlyban van, ugye?Vagy már kicsit több?

Tehát nem szeretnék sokat fogyni, max 2 kilót, csak ehhez szeretnék ételtippeket :)

2013. szept. 12. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Magad írtad le a választ... Fogamzásgátlót szedsz. 1 évnyi fogámzásgátlószedést, a szervezet csak egy év alatt tud kiüríteni. Ha méregtelenítesz akkor hamarabb is. De minél tovább szeded annál jobban felborul a hormonháztartásod. A hízás és a szőrösödés is lehet ennek a jele, pl hogy nem stimmel valami a hormonrendszereddel. Javaslom keress utána a fogamzásgátlók negatív hatásainak és lehetőleg azonnal tedd le ha nem akarsz évekkel később is sínylődni a csak később jelentkező hatások miatt. (Pl az antal vali oldalon vannak erről cikkek)
2013. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

"ez még az átlagsúlyban van, ugye?Vagy már kicsit több? "


NEM. Kevesebb!

[link]

2013. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos más módot nem tudunk alkalmazni, mert az óvszerre allergiás vagyok, ez pedig biztonságos. Esetleg gyógyszert váltok, mindegyiknek más a mellékhatása :)
2013. szept. 12. 21:45
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Mi az hogy kevesebb? Nincs olyan hogy ideális súly. Én 182 centis létemre 57 kg vagyok. Szóval a táblázatokat el lehet felejteni, mert nem tűnök véknyabbnak mint egy 178 centis 80 kilos csaj! Volt egy ilyen bolgár barátnőm, nagyon sportos és hiába volt ennyi kilóval több, valahogy mégis töményebb volt, nekem a csontozatom vékony, ezért lehetett az hogy ugyanolyan volt az alakunk akkor is ha ő kilóra több volt. Ki lehetne már nőni ezeket a táblázatokat, az emberek nem robotok akik ugyanolyan paraméterekkel születnek. A genetikától nagyon sok függ és a csontsűrűségtől. Amúgy ha valaki egészségesen táplálkozik akkor az ideális testsúlya magától beáll, kivéve persze ha van valami hormongubanca vagy egyéb problémája. A fogamzásgátló felejtős.
2013. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nálunk szinte mindenki 50 és 55 között van, ezért nem voltam biztos :)
2013. szept. 12. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is allergiás vagyok az óvszerre... No de sok más lehetőség is van. Ha párod pedig valóban szeret és támogat akkor meg fogja érteni hogy miért nem akarod magad szintetikummal tömni minden nap. De a te döntésed.
2013. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!