Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Suli mellett mégis hogy mozogjak?

Suli mellett mégis hogy mozogjak?

Figyelt kérdés

4 éve heti 3x 40 percet szobabicikliztem. Most viszont heti 2-3x fél 5-re érek haza. Utána még eszek, stb, 5-re megvagyok.

A többi napokon fél 4-re érek haza, 4-től vagyok használható, azokon a napokon még oké..

Pénteken már hulla vagyok, csak aludnék..

Szombat-vasárnap kilőve, mert a barátommal vagyok, és akkor csak nem állok neki biciklizni.


Na és ehhez még be kéne illesztenem a 3 biciklizést meg tanulnom is kéne. Az napi 2 óra lenne minimum..

Fél 8-tól meg már megyek fürdeni, utána már nincs időm.


Hogy oldanátok meg? A héten még egyszer sem volt rá időm, és most állok neki tanulni...


2013. szept. 18. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz este,hogy fél8kor fürdesz? Először tegyük fel fél5re hazaérsz, fél6ig tvzel,eszel utána tanulsz 2 órát fél8ig és ne mondd,hogy nem lesz 40 perced mozogni?..
2013. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Allataimmal foglalkozok.

Ebbol semmiert sem engedek.

2013. szept. 19. 12:55
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne is fáradozzatok. látjátok csak a kifogás. Mindent meg lehet oldani, és mindenre van ideje ki akarja. A jó szándékot is rossz néven veszi, akkor miért kérdezz? Tudatlan meg buta és ki tudja miket sorolt fel, a viselkedése saját magát jelllemzi. Örökké kövér lesz és az életét is így éli.
2013. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Persze, biztos a kifogások miatt fogytam már 36 kg-t. Biztosan.
2013. szept. 19. 20:06
 15/17 anonim ***** válasza:
mutass előtte utána képet!
2013. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ez max a fb-on szokás.

Persze, majd nyilván lefényképezem magam 130 kilósan, hogy ajd 4 év múlva mutogassam magam fórumokon.


Álomvilág.

Nem nagyon érdekel, hogy elhiszitek-e, tehát ha lenne ilyen képem, akkor se tölteném fel.

2013. szept. 19. 21:01
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne szapuljátok. Mindenkinek nehéz..

Napjában 10-10 perceket is lehet edzeni, vagy 1-2 perceket (lásd 'GTG edzés' )


Vagy egyben 20 perc alatt már át lehet mozgatni a testet. Vannak szerintem alternatívák, és most nem ilyen jógára gondolok.

2013. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!