Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne híznom, egyáltalá...

Mennyit kéne híznom, egyáltalán kell? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


sokan mondják hogy fú milyen vékony vagyok meg minden..de igazábol körüllöttem annyian vannak akik vékonyabbak nálam ilyyen 2-3 kilókkal is és nekik nem mondogatják..szóval kb mennyit kéne híznom,hogy többet ne a súlyommal "foglalkozzanak"? meg úgy igazábol a combom szerintem nem is vékony,sokaknak jóval vékonyabb..szóval nemértem.



2013. szept. 26. 22:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
52%
én szerintem magadnak akarj tetszeni ne mások véleményére adj. úgysem tudsz megfelelni mindenkinek. Tény, hogy vékony vagy szerintem pár kiló jobban állna jobb alakod lenne tőle. de ez csak 1 vélemény még van vagy 7 millárd másik, úgyhogy szerintem magadnak próbálj megfelelni ne másnak, akinek meg nem tetszik az ne nézzen rád.
2013. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 bazsikahh válasza:
30%
nem kell sokat, elég egy 2-3 kiló, de már most jól nézel ki szerintem :)
2013. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
köszönööm a válaszokat:) én igazából így jól érzem magam..csak az zavar,azért szeretnék max hízni mert már rosszul esnek a megjegyzések.
2013. szept. 26. 22:32
 4/41 anonim ***** válasza:
32%
Edzeni lehetne.. izom rád férne, amúgy rendben vagy.
2013. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
8%

Nekem is rosszul estek a megjegyzések, de azóta rádöbbentem, hogy csak irigykedtek! :) Olyanok mondták mindig, hogy hízzak már, akik azóta is folyton fogyóznak, én meg még mindig jól nézek ki :))))

Nagyon csinos vagy, nagyon szép derekad van, majd fogsz még nőiesedni, ha idősebb leszel! De hidd el, hogy aki megjegyzéseket tesz rád, az csak irigy! :)

2013. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
19%
semennyit :) sztem ne hízz! én fiú vagyok, és tényleg max irigyek.. kicsit sportolhatsz de így is egész sportosnak tűnsz:)
2013. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
8%
Újra elnézve a képet, van telefonszámod? :D
2013. szept. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
39%
szia énis sovány vagyok 170 cm és 50 kg csak a nálam teltebbek piszkálnak állandóan nem foglalkozok velük má ha jól érzed magad a bőrödben akkor ssemmi gond :)
2013. szept. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
36%
fiatalnak tűnsz (én kb. 14-nek nézlek) úgyhogy az a sejtésem még bőven fogsz alakulni v kerekedni. nekem is ilyen alakom van idősebben de én már rég elengedem a beszólásokat, az a legfontosabb hogy magunknak megfeleljünk. 19l
2013. szept. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább szakemberhez kéne fordulnod. És nem viccelek. Én is átestem a dolgon, körülbelül itt kezdődött, és pokoli volt, ha érted mire gondolok.
2013. szept. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!