Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne híznom, egyáltalá...

Mennyit kéne híznom, egyáltalán kell? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


sokan mondják hogy fú milyen vékony vagyok meg minden..de igazábol körüllöttem annyian vannak akik vékonyabbak nálam ilyyen 2-3 kilókkal is és nekik nem mondogatják..szóval kb mennyit kéne híznom,hogy többet ne a súlyommal "foglalkozzanak"? meg úgy igazábol a combom szerintem nem is vékony,sokaknak jóval vékonyabb..szóval nemértem.



2013. szept. 26. 22:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
#10 te pontosan mi a fenéről beszélsz?
2013. szept. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

TaplalkozasHarcmuvesz most szeretnék izmosodni,járok kondizni és eljárok futni is:D és van,persze:)

egyébtként 17 éves vagyok.köszönöm a válaszokat:)

#10: min estél át? miről beszélsz?

2013. szept. 27. 07:26
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
10-es arról beszél, hogy nem látod vékonynak a combodat, amikor egyértelműen alultáplált vagy! Ezért kéne orvoshoz fordulnod.
2013. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a bioszszertárban samu is sokkal szekszibb, mint te

+10 kg-val emberibb lenne a külsőd

2013. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

17 eves vagy? Egy rosszul taplalt 13 evesnek nezel ki, nagyon gebe vagy! Legalabb plusz 5 kilot erdemes lenne felszedned, hogy ne csontvaz, hanem emberi alakod legyen. Mondjuk valami ilyesmi:


[link]

2013. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
94%

Én amikor anorexiás voltam így néztem ki.

Bocsánat, de akiknek ez tetszik, huuhaa....

Nem téged akarlak kritizálni, de baromi vékony van, úgy nézel ki mint egy éhező, alultáplált, a combjaid, jesszus.

Nagyon vékony vagy, nem vagy szép, minimum szerintem 5-10 kg val jobban néznél ki, a csontjaid kint vannak, ez nem szép, semmi nőies alakod nincs csak simán vékony (csonti) vagy. Emelt, minőségi étkezés és sport, és sportos nőies formád lesz.

Lehet pontozni de akkor is rettentően vékony vagy és nem szép.

2013. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
20%
Kövezzetek meg, de nekem tetszel így is kérdező! :)
2013. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
17%
Szerintem csinos vagy, bár tény, hogy nagyon vékony. Ha egészségesen étkezel (megvan a megfelelő kalóriabevétel is) és sportolsz mellette, akkor nem lehet bajod. Ne foglalkozz a többi ember véleményével! Engem is sokan piszkálnak (csak a nálam teltebbek), én 180 cm és 60 kg vagyok.. És nem hiszik el, hogy 2500 kalória körül kajálok.. :D Szóval a lényeg, hogy TE érezd jól magad! :)De ha mindenáron hízni szeretnél, akkor azt inkább izomban tedd! :)
2013. szept. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
87%
Uhh én 13-14-nek néztelek, úgy oké lett volna, így viszont nagyon nem oké :S Ha 17 vagy, 5 kg kb ami kéne, annál nem több. Nem irigykedek mert vékony vagyok, és van egészséges önképem, de ne haragudj, te nem vékony vagy, hanem iszonyatosan gebe :S Mintha egy lökésre eltörne a derekad.
2013. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy nem az a kérdésed mennyit fogyj... mert látod hogy híznod kell (bár más kérdés h mások véleménye miatt) szerintem inkább saját magad miatt hízz vmicskét mert ezzel hogy eddig így leromboltad magad (látszik h semmi izmod sincs, se zsírod tulképp) amikor neked még javában fejlődni fog a tested, de ennek nem hagysz teret az a baj, és ugyanilyen elöl deszka-hátul léc maradsz 20 évesen is, tapasztalatból mondom.
2013. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!