Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iskolás diák vagyok. Ha...

Iskolás diák vagyok. Ha minden nap a 8. emeletről indulok le a lépcsőt használva (természetesen hazamenet is lépcsőn megyek fel+gyalog szoktam mindig iskolába menni) és kevesebbet eszek az elég a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudtunk meg! Ha kevesebbet eszel és többet mozogsz (lépcsőzöl), elvileg csökkenhet a súlyod. Egyéb összetevői is vannak. Miből ennél kevesebbet? Mekkora a túlsúlyod? ... ha van.
2013. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
70 kiló szeretnék 10-15 kilót leadni 18 éves vagyok.Mindenből amiből lehet kevesebbet szeretnék,előszöris azzal a céllal,hogy a gyomrom összeszűküljön és ezáltal kevesebbet bírjak enni.
2013. okt. 9. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egy hülyeség... speciális étrend kell hozzá és kondi...
2013. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A térded nem fogja értékelni szerintem.
2013. okt. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor en lepcsozok, akkor egy orat vagyok a lepcsozogepen es 200 emeletet maszok meg fefele, ez eget olyan 400-500 kcalt. Nyolc emelet megmaszasa semmit nem er, legalabb 40-50 perc edzes kell a fogyashoz, heti 3-4-szer.
2013. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!