Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon bekajáltam, sok szénhid...

Nagyon bekajáltam, sok szénhidrátot. Holnap hogy tudom korrigálni?

Figyelt kérdés

Elég rosszul vagyok, hülye voltam és nagyon sok szénhidrátot ettem, főleg így este felé (kalács, nápolyi, pogácsa, fagyi), totál fel vagyok puffadva :/ És ilyenkor még utána is 1-2 napig mindenhol fel vagyok puffadva, lábamon is érezni szoktam....Azt olvastam ilyenkor több vizet köt meg a szervezet...?


Ha holnap csak zöldségeket eszek ch bevitelhez (paradicsom, uborka, káposzta) meg tojást és halat, akkor kevésbé leszek mindenhol puffadt? :/


(Tervezek egy intervallumos futást is meg egy kis fegyencedzést...)



2013. okt. 15. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

ÓÓÓóóóó, sok szénhidrátot ettéééééél, szööörnnnyyyűűűűű:D


Sz.arjál bele, úgy általában mozogj sokat, sportolj, és akkor nem csak ma ehetsz sok szénhidrátot, hanem akár minden másnap is, ha kedved tartja.

2013. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
a fegyencedzésnek nevezett elmebetegség meg büntetendő kéne hogy legyen, annyira szánalmas.... csinálj sokféle fekvőtámaszt meg felülést, és ne nevezd őket "fegyencedzésnek"!
2013. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elöttem válaazoló, érdekelne vajon hány húzódzkodást tudsz kinyőgni. Attòl még ez egy igen hatásos edzés, ha valaki eljut vele arra a szintre... amúgy meg egyszerű calisthenics, csak ilyen a marketingje. Kèrdezö : felejtsd el, hogy ma bezabáltál, 1naptol nem hozol meg. De valamit rosszul csinálhatsz ha rádjött a falàsroham. Eszel eleget?
2013. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
az a legjobb ha rászoksz a rízsre meg a pufasztott rízsre.
2013. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon szeretem ezeket a vackokat... Én is tudom, hogy 1 naptól nem hízok meg, de délután betoltam egy nagy töpörtyűs pogácsát meg egy marcipán tallért (imádom a marcipánt), gondoltam ha már lúd legyen kövér :D Valaki mindig hoz haza ilyen finomságokat és így elég nehéz megállni, hogy folyton itt vannak körülöttem.


Igen, szerintem eleget eszem.

2013. okt. 16. 00:26
 6/7 anonim válasza:
nembaj ha eszed :D csak akkor a főétkezések legyenek korrektek és akk nincs baj. én így vélekedek :)
2013. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én joghurttal vagy kefírrel szoktam másnap kompenzálni. :) Plusz sovány hús egy kis rizzsel.
2013. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!