Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174cm/80kg/nő! Nem tudok...

174cm/80kg/nő! Nem tudok fogyni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

65kg voltam, de beteg lettem elvontak teljesen a hústól.

Előtte abszolút húsevő voltam és a szervezetem édességgel próbálta pótolni, nagyon nagy mennyiségben fogyasztottam. Sportolok is mai napig. Most már eltudtam érni, hogy ne egyek annyi édességet. De az evési rohamok még mindig vannak, amit több kevésebb sikerrel legyőzök. Mézes dolgokkal próbálom csökkenteni a vágyamat meg gyümölcsökkel. Sok folyadékot iszok. Többször eszek egy nap kis mennyiséget. De nem mozdul sehova a súlyom! 2hónapja csinálom.

Szerintetek mit tegyek, hogy elinduljon a fogyás?


2009. nov. 12. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
üdv a cukiklubban :( azért nem olyan tragikus a helyzet, velem nagyon sok jó dolog történt, amióta kiderült a diabetes és kezelve van. pl. lefogytam, jól és jókat eszem, sokat mozgok, jó a közérzetem. határozottan jobban nézek ki, mint akkor, amikor még csak "lappangott".
2009. dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ja, és sajnos mézet nem szabad enni a cukorbetegeknek!
2009. dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én nem hiszek a kajás meg diétás fogyásban. Pár évvel ezelőtt egy térdműtét miatt inkább otthon poshadtam, egy éven belül elhíztam (akkor kaptam meg az első számítógépemet is). Aztán utáltam hogy a buszon remeg a hájam rajtam a zötykölődéskor. Eldöntöttem, hogy változtatok. Futni nem futhattam, ezért vettem egy jó bringát. Ez megváltoztatta az életemet. Busz helyett kerékpár, hétvégéken meg hosszabb túrák - tv nézés helyett. Leadtam 15 kilót. Igaz, 2 év alatt, de Tartósan! A hülye diéták is megteszik ezt veled, de azok nem tartósak. MOZOGJ!
2010. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én írtam, hogy cukorbeteg vagy. annyit még (az első hozzászóló miatt), hogy cukorbetegeknek tilos az atkins-diéta.
2010. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!