Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hirtelen hízás és fogyás...

Hirtelen hízás és fogyás hogyan viseli meg a szervezetet?

Figyelt kérdés

kb 14 éves korom óta diétázom. (30 vagyok).

mindig is kicsit teltebb alkatú voltam, de a normál kb 162 cm magasságomhoz olyan 65 kg.. mindig itt álltam meg úgy normálban.. viszont sokszor felmentem 70, 75 kg-ra is. szinte soha nem fogyóztam drasztikus, kipróbáltam több féle diétát, norbit, 90 naposat, egy hónaposat, káposzta diéta, stb...

sokat is mozogatm mindig..

csak a gond az hogy végül átmentem a "jojo" diéába, és nem tudom hog yez mennyire egészséges.

konkrétan mostanra értem már, mivel kb másfél éve elkeztem fogyózni de nem drasztikusan, csak nem igen ittem kenyeret és tésztafélét. de amúgy rendesen ettem mindent, és sokat mozogtam. közben lett egy betegségem is, így kb négy hónap alatt lement 15 kg. mindenki mondta, hoyg nagyon sápadt vagyok, vékony, stb.. kb 72 kg-ról fogytam le 55-56 kg-ra.. utána abbahagytam és ettem többet, nem igen híztam hónapokig csak 1-2 kg-t.. de a betegségnek is köszönhettem.. aztán szedtem erősebb gyószert is és így újra hízni kezdtem.. kb 9 hónap alatt vissz is híztam mindent, de sokat is eszek főleg este, nem mozgok max egy kis séta.. a bőrömön egy picit látszik is.. mennyire viselhette ez meg a szervezetetm? miben mutatkozhat ez ki? most próbálok újra odafigyleni de nem drasztikusan... köszi előre is a tapasztalatokat vélmenyékeet..


2013. okt. 23. 08:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!