Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan és...

Hogyan lehet gyorsan és egészségesen lefogyni?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni, de sokszor nincs akaraterőm sokszor kezdtem bele fogyókúrába, de pár nap után abbahagytam. Sokszor meg kívánom a finom ételeket és az édességeket,de most, úgy döntöttem, hogy nem állok meg addig ameddig nem fogyok le annyit amennyit le szeretnék fogyni. Sokszor olvasgattam fogyókúrás oldalakat, de én, úgy szeretnék lefogyni, hogy az izmom ne menjen le és egészségen. Most neki akarok állni ismét a konditerembe járáshoz is és mellette a futáshoz is. Naponta mennyit fussak ? Milyen étrendet ajánlotok nekem, le akarok fogyni, de úgy , hogy az izmom meg maradjon + nőjön, mert a kondizást is el akarom kezdeni. 96 kg vagyok 15/F az a 96 kg nem mind háj, mert jártam kb háromnegyed éve kondiba kb 1 évet. Légyszíves segítsetek !
2013. okt. 23. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
188 cm vagyok.
2013. okt. 23. 19:10
 2/3 anonim válasza:
az nagyon jó ha sportolsz, emellett még fontos a táplálkozás. napi 5x étkezés, egészséges ételek( pl.: halak, saláták... stb.) hidd el ezek is isteniek tudnak lenni, én személyszerint imádom őket. de csokit is ehetsz, csak mondjuk 1 kocka étcsokit :D
2013. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerüld a bolti vackokat (mindenben cukrok vannak) és a szénhidrátot. Egyél inkább zöldségeket és (mértékkel) húst. A futás hosszú távon nem egészséges, inkább a konditermet ajánlanám. De 15 évesen ne nagyon erőltesd a fogyást.
2013. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!