Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogyha a a...

Mit jelent az, hogyha a a modellek narnacslébe áztatott vatátt ettek? Ez hatásos?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Hatásosabb, ha csak rágják.

vagy inkább csak elképzelik, hogy rágják !

2009. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz igen,hogy a sürgősségin köss ki.A műtét és a lábadozás ideje alatt meg belefogysz az idegbe.Meg a szüleid is.
2009. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az még hatásosabb ha nem eszel...mekkora hülyeségeket ki nem találnak az emberek. amennyi idő alatt ezt leírtad ide csinálhattál volna jópár felülést és akkor lemozogtad volna azt az 1 almát amit meg mertél enni vacsira :)
2009. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit jelent? Azt, hogy IDIÓTÁK!

hatásos-e? Igen, ha nagyon beteg szeretnél lenni.

Remélem tudtam segíteni.

2009. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

héhé félre értettek.én nem akarom ezt csinálni.bár kicsit bénán írtam le a kérdést.:$

csak tegnap néztünk egy műsört és abba volt egy ilyen mondat h:milyen világ az ahol a modellek narancslébe áztatott vattát esznek??(kb ez volt)

és azt akrtam kérdezni,hogy ez komoly-e,vagy tényleg va-e ilyen.

és ez úgy hatásos-e h ettől fogynak?mert számomra hihetetlen h egyesek ezt csinálják

2009. nov. 14. 15:34
 6/6 anonim válasza:
Gondolkodj el azon, hogy mi az amit nem szeretsz magadon és mit tudnál tenni ellene. Ha van kedvesed, kérd meg, hogy mondja el, mi az ami tetszik neki rajtad, mi az amin változtatna. De megkérdezhetsz bárkit azok közül akiknek a véleményére IGAZÁN adsz.
2009. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!