Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vészhelyzet áll fent! De...

Vészhelyzet áll fent! De komolyan! Egyszerűen nem megy! Próbáltam diétázni de nem tudok lemondani! Ez már betegség!?

Figyelt kérdés
Légyszives ha valakinek van saját tapasztalata fogyókura téren vagy bármi tanácsa írja le mert nem megy nekem! 14 éves vagyok majdnem 90 kg ,itthon nem segítenek, a jobbnál jobb kajákat főzik itthon , csokik, csipszek nasiként és sose segítenek hiába mondom hogy ne kínálják mert fogyni akarok és abban a pillanatban nem tudom nekik elmagyarázni mert csak a kajára tudok gondolni hogy milyen jó lesz aztán pedig lelkiismeret furdalásom lesz ha eszek, nem érzem jól magam a bőrömben , minden álmom hogy vékony legyek...??

2013. nov. 12. 15:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, hasznos! Most elkezdtem egy "étrendet" kialakítani nem tudom jó e.? Reggeli : kétszersült, felvágott,kefír. Délelőtt: 1db gyümölcs amit éppen megkívánok kivéve alma mert azt nem szeretem és a banánt kivéve mert az kissé hízlal. A narancsot,kiwi-t , szőlőt (bár az is hízlal), barackot,mandarint kedvelem jobban. Délben: csirke hús salátával vagy párolt zöldségekkel vagy szeretem még a főzelékeket egy kis pulyka virslivel esetleg még magában is. Ebéd után viszont annyit szoktam "bűnözni" hogy megeszek egy túró rudit vagy Kinder tejszeletet mert olyankor mindig kívánom az édességet. Vacsira pedig : ripsz ropsz vagy kétszersült tejföllel, felvágottal , kefírrel vagy egy pohár tejjel. Mozogni csak a suliban hetente 2x szoktam és még napi 2x 20-30 perc séta a kutyusommal 3-4 óra között és este 8-9 között. De persze előtte rengeteget ettem sok felesleges kaját: chips, kekszek, cukros löttyök, sok csoki, péksütik... stb hízlaló dolgok .. Az ebédem pedig általában vagy krumpli és hús volt vagy pizza, hamburger gyros (pitában) természetesen hogy még jobban hízzak :). Talán most már remélhetőleg meg tudom majd állni hogy ne egyek ezekből vagy csak havonta max. egyszer.
2013. nov. 15. 16:10
 12/14 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Sztem jó a terved. Az unokaöcsém csak attól fogyott annyit, hogy nadrágot kellett cserélnie, hogy abbahagyta a gyümölcsleveket, icetea-kat és vizet kezdett inni.

Azért nem ártana valami sport, de ha kutya, akkor napi egy óra séta is nagyon jó - lépj ki, hogy szuszogni kelljen.

És ha néha félreeszel, istenem, egyszer élünk és te még gyerek vagy (pardon, nagyon fiatal). A diétád ettől nem omlik össze, csak ne naponta történjen. :)

Az élet szép. :) Oké?

2013. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben:) Köszi szépen :*
2013. nov. 16. 07:55
 14/14 anonim válasza:
Na hogy állsz?:)
2016. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!