Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire nem lenne ajánlott...

Reggelire nem lenne ajánlott a szénhidrátfogyasztás? Lent cikk linkje?

Figyelt kérdés

[link]


"A szervezet inzulinérzékenysége napszaki ingadozást mutat; a legmagasabb délben, a legalacsonyabb reggel, vacsoraidőben pedig az előző kettő között van. Ez azt jelenti, hogy a legnagyobb mennyiségű szénhidrátot délben célszerű fogyasztani, míg a legkevesebbet reggel."



2013. nov. 12. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
1.:te aztán biztosan tudod,h mi mit tanulunk az egyetemen,,,képzeld el tanulunk táplálkozástudományt,belgyógyászatot,gasztroenterológiát,megelőző orvostant és ez mind kapcsolódik a táplálkozáshoz 2.:nem tiszteled szakemberként az orvosokat,mégis hozzájuk fordulsz ha van vmi bajod 3.:minden orvos a lehető legjobb tudása szerint próbál segíteni a betegen,és nem pedig még jobban megbetegíteni,,,,,ember gondolkodj már el rajta,h miket irkálsz!!!!!!!!
2013. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Emberként sem tudom tisztelni (pedig akarom) hiszen egy dolog hogy ki mit tanul.. nem tehet arról, hogy rosszul oktatják. De például emberként megérthetnék az én álláspontomat is. Ilyen valahogy mégsem fordul elő. Vajon kinek beszűkült a gondolkodása.


Na, tegyünk azért egy próbát..


"te aztán biztosan tudod,h mi mit tanulunk az egyetemen,"

Inkább azt érzem, hogy mit nem.


" tanulunk táplálkozástudományt,belgyógyászatot,gasztroenterológiát,meg"


A táplálkozástudomány populáris de hamis, ipari érdekeket szolgáló irányzatán nem sok tanulnivaló van. A belgyógyászat ma hova is jutott? Érdemben mit csinál?

Gasztroenterológia szintén, gyakorlatban mire is jó?


"és ez mind kapcsolódik a táplálkozáshoz"


Igen.. ez kevés, ettől még nem lesz jobb a beteg embereknek.


"nem tiszteled szakemberként az orvosokat,mégis hozzájuk fordulsz ha van vmi bajod "


Mégis mi bajom lehetne, őszintén. Megsérülhetek, de a sebészekkel nincs bajom. Fertőzésem lehet, de ez ellen mindent megteszek és egyedül az antibiotikum az, ami adott esetben hasznomra lehet, bár ezzel tudnék vitatkozni, most nem teszem. De nem gyakorlatias a téma, mert mégsem eszem antibiotikumot ha fertőzésem van. Lássuk mit is csinálnak még az orvosok.. a többi betegség leginkább krónikus jellegű, és a táplálkozáshoz - életmódhoz kapcsolódik. Amiről tanulsz, mégsem tudod megelőzni a krónikus betegségeket (mert mást tanulsz mint ami hatékony lenne).


"minden orvos a lehető legjobb tudása szerint próbál segíteni a betegen,és nem pedig még jobban megbetegíteni,"


A Pokolba vezető út jó szándékkal van kikövezve. Ez sajnos igaz mondás. Kevés az, hogy 5-ösre levizsgázol minden tantárgyból. Amíg gyógyszer központú a nyugati medicina, amíg csak táplálkozástudományt tanultok, de annak egy olyan ágát ami a gyakorlatban képtelen megelőzni - utólag pedig kezelni a betegségeket addig az eszköz a kezedben csak arra lesz jó, hogy betegebbé tegyetek embereket.

2013. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Legyek gyakorlatias:


Olyan dolgokat tanultok az orvosin, hogy szénhidrát kell, tessék itt van a megbetegítő orvosi tevékenység. Nem is kell tovább menni, ilyen egyszerű pontban már gyengék vagytok.. és tudnának még sokan, sok mással is támadni titeket. És nincs igazuk? De, igazából igazuk van.. sajna.

2013. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Azt tudd,h teljesen értelmetlenség,egy nagy baromság mindaz amit írtál,nem véletlenül kaptál rá 35%-ot,,,az orvosi rendszer teljesen jól működik,,,ma már nagyon fejlett az orvostudomány és gazán magas színvonalú az oktatás,ezt csak akkor fikázd ha megtapasztaltad már hogy milyen az orvosi egyetemen az oktatás,,én minden nap ott ülök és elmondom neked,h nagyon is sok fordítódik a színvonalra,,az orvostudomány fejlettsége a magas szintű emberi tudásnak köszönhető és ezt minden orvosra értem
2013. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
magasról teszek az idióta megjegyzésekre,,hosszú lenne pár dolgot elmagyarázni,,,ehhez nekem pedig se kedvem,se időm,se energiám nincs:))
2013. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

",az orvosi rendszer teljesen jól működik"


NE HAZUDJ.

2013. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Vörösnefelejcs ***** válasza:
0%

De szép ez...

Kedves 83 %-os, nem veled értek egyet, csak én nem vettem a fáradságot, hogy belemenjek, látván miket írtál, és mert mindenkinek joga van a véleményéhez.

Azért nem kellene a másik irományát lebaromságozni - mikor láthatóan te nem tudsz még eleget, de nem baj, mert még csak most kezdted. 10 év múlva ott leszel, ahol mi. :)

(a barátunknak nem azért van 35 %-a, mert ostoba, hanem mert bikkfafejű, és naaagyon türelmes, ezért a népek lepontozzák)

2013. nov. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!