Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hogyan dolgozzam...

Most akkor hogyan dolgozzam le? Tanácsok?

Figyelt kérdés
szokták ezt mndani hogy "ha több kalóriát égetsz el mint amennyit beviszel fogyni fogsz" de az én esetemben ez most mi, mer ha vagyis jelenleg 732 kalóriát ettem (kivan számolva persze) és kocognék 1 órát akkor 855 kalóriát égetnék ekkor fogynék, DE nem ajánlatos 1000 kalória alá menni mer akkor pont hogy tartalékolni kezd de akkor ha én eszek egy nap 1000-1200 kalóriát akkor hogy a fenébe dolgozzam le? mert 1 ora kocogás után is kell még valami legalább 400 kalóriafogyasztásu mozgást beiktatni, nem?

2013. nov. 16. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Miért szerinted alap esetben nem égnek a kalóriák? Nem használódnak fel? Ennyi erővel akkor enni se kéne ahhoz, ha valaki ülőmunkát végez és tartaná a súlyát, legalábbis a te állításod szerint. 732kalória pedig bőven kevés.
2013. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vagy nem lehet hogy csak a szénhidrátokat kell beleszámolni? tehát összesen (kiszámolva) 500 kalória a szénhidrátfogyasztásom MA ha lefutok 1 órát akkor fogyni fogok nem? mer a többi 200 jelenleg nem szénhidrát tehát nem kell ledolgozni
2013. nov. 16. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem így működik, mert a szervezeted sem csak a szénhidrátot égeti el.

Alapanyagcseréről hallottál már? Javaslom olvass utána.

Testsúlytól függően ha egész nap ülsz vagy fekszel akkor is el lehet égetni 1500-1800 kalóriát.

2013. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!