Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert csak 2 kilot fogytam?

Miert csak 2 kilot fogytam?

Figyelt kérdés
1000 kaloriat viszek be minden nap, 2-3 liter vizet iszok, es aerobikozok is, egy honapja csinalom es meg csak ket kilot fogytam.
2009. nov. 19. 22:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es a napi alapanyagcserem 1750 kcal.
2009. nov. 19. 23:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi felesleged van?

Egyébként a 2 kg sem rossz, hanem egészséges. Hetenként 0,5-1 kg fogyás a tartós és normális. Úgyhogy most nem szabad feladnod. Az is lehetséges, sőt, hogy fejlődtek az izmaid is. Az izom nagyobb súlyú, mint a zsír... Úgyhogy kitartás! Büszke lehetsz magadra!!!

2009. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi, hat kb 4 kg feleslegem van most 176 cm es 70 kg vagyok bar en 64-65re szeretnek lefogyni.
2009. nov. 19. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én tudom rá a választ:)

Én is így voltam, mint te. Volt rajtam 4 kiló felesleg, amit tavaly futással és napi 1200 kalóriával égettem el. De képzeld el, egyre könnyebb lettem és kezdtem formásodni, de a súlyom nekem sem ment annyira le! Tudod miért?

Azért mert nem csak zsírt és vizet vesztesz, hanem intenzív spottal sokkal több izmot is fejlesztesz!!!!

Egy izomsejt súlya 10(!!!!)szer annyi, mint egy zsírsejtté!!!!

Tehát te úgy fogysz, hogy közben szép izmos, feszes lesz a tested!

De ha csak koplalnál, lefogytál volna eddig 4 kilót, de az alakod plettyhedt és zsíros jellegű maradna.

Én idén csak odafogyeléssel fogytam le egy hét alatt 1 kilót (összesen 2 hét=2kg) de sajnos nem sortoltam, és ez meglátszik, mert pletty vagyok:(

Mostanában tornázgatok és kezdek alakulni!


Hidd el sokat fogytál, csak közben izmot is fejlesztettél (az izomnak súlya van). És nem az a lényeg, hogy hány kiló vagy, hanem ha egy hónap múlva belenézel a tükörbe nem egy sovány platty lányt látsz, hanem egy feszes, karcsú, fitt lányt:)

Sok sikert:)

2009. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi:)
2009. nov. 20. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Én is ezen sopánkodom mindig, h h lehetek 71 kg ha nem is annyira nagy a hasam, mikor naponta tornázom átlagban 1 órát (néha többet, néha kevesebbet)
2009. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!