Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok hányni?!

Nem tudok hányni?!

Figyelt kérdés

Szóval nem akarok bulémiás lenni, csak néha sokat eszek és nem bírja a hasam, és nagyon fáj és rosszul vagyok, de nem tudom kihányni. Kanál nem segített, ujjam nem segített! Meg fogyni sem ártana

170cm 53 kg.



2013. nov. 30. 16:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
0%
Akkor próbálj meg valami rosszízűt enni és akkor biztos hogy ki fogod hányni
2013. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem kéne zabálni és nem lesznek ilyen hatalmas, világrengető problémáid...
2013. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
53 kilósan hová akarsz fogyni?
2013. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
dehogynem vagy bulimias, 170 centihez 53 kilo az teljesen normalis suly, ha nem igy gondolod, surgosen menj pszichologushoz.
2013. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Látod, csak rá fogsz jönni, hogy normális ételeket kellene enni, amiktől nem leszel rosszul, illetve időben jóllaksz és nem eszed túl magad. Én hiszek a nők tanulási képességében, 50 éven belül biztos hogy ez menni fog.
2013. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Pedig te nagyon is beteg vagy. Anorexiás is (bulimiás talán), és mindenekelőtt: agybeteg!
2013. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az nem normális, ha valaki erőlteti a hányást, ha ki akar jönni, akkor úgyis kijön, ha nem akkor ez inkább pszichikai dolog és csak te szeretnéd. Tudom milyen diéta alatt véletlen kicsit többet enni, megviseli a gyomrot, de ezért nem kell sokat enni és előrelátónak kell lenni, nem hányni. Ezzel csak tönkreteszed magad, ha úgyérzed sokat ettél, akkor másnap sportolj többet, diétázz (ami nem egyenlő a koplalással!)
2013. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Sosem láttam magam normális súlyúnak.....

többször voltak evési problémáim, de nem tudok vele mit csinálni, hajlamos vagyok rá.Csak nem engednek fogyókúrázni..és már nem tudtam mit kitalálni!

2013. nov. 30. 17:03
 9/19 A kérdező kommentje:
Sokat sportolok is. Főleg ha úgy érzem h ma többet ettem.
2013. nov. 30. 17:05
 10/19 anonim ***** válasza:
Tévedsz, tudsz vele mit csinálni, csak ezek szerint nem akarsz és a könnyebb utat keresed! Ez csak a te elhatározásod kérdése. Nem tudom hogy próbáltál fogyókúrázni, de sokaknál ez a nem evést jelenti, amit én se engednék, diétázni nem így kell
2013. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!