Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok hányni?!

Nem tudok hányni?!

Figyelt kérdés

Szóval nem akarok bulémiás lenni, csak néha sokat eszek és nem bírja a hasam, és nagyon fáj és rosszul vagyok, de nem tudom kihányni. Kanál nem segített, ujjam nem segített! Meg fogyni sem ártana

170cm 53 kg.



2013. nov. 30. 16:28
1 2
 11/19 anonim válasza:
90%

Szia!


A testsúlyod nem csupán teljesen normális, hanem vékony is vagy, és ez egészen biztos. Amiért nem látod magad elég vékonynak, az csak a média hatása, akármennyire hangzik is ez már megint közhelyesen. Gyanítom, hogy 12-16 éves kor körül lehetsz, ilyenkor teljesen érthetö a vágy, hogy a hasonló módon agymosott kortársaid közegében te is szeretnél a szépségeddel, a vékonyságoddal kitűnni, mert ezt azonosítod a népszerűséggel és a sikeres élettel.


Pl.: egy Deichmann reklám - nádszálkarcsú, stílusos ruhákba bújtatott, kirúzsozott modell lányok az éjszakai utcán sétálnak, háztetőkön mászkálnak, nevetnek, őrültek, összetörnek egy diszkógömböt, szikrák mindenhol, lufival a kezükben fognak egy taxit, nappal egy roncstelepen vattacukrot esznek és egy old school kocsin kacarászva fotózkodnak. Cipőreklám. Bárki megmondhatja neked, hogy az élet nem erről szól, és fiatalnak lenni nem ezt jelenti, nem azt, hogy vékony vagy, gyönyörű, népszerű, gazdag, egyéniség, sweet sixteen, bulizol, márkás gönceid vannak - ez csak az, amit elhitettek veled és a többiekkel.


Vékony vagy. Ez így van. Legyél inkább egészséges és ne hízz meg, tartsd a súlyodat, aztán koncentrálj azokra a dolgokra, amik megalapozzák a jövődet, amiktől magabiztos leszel idősebb korodban, mert ennyi idősen normális, hogy még így gondolkodsz. Eljön az is, amikor rájössz, hogy szeretnél amatőr sporteredményeket, sikeres szeretnél lenni a munkában, amit szeretsz, együtt akarsz élni azzal, akit neked szánt a sors, vannak barátaid, gyerekekre vágysz, elismerik a teljesítményed, amiért megdolgoztál, amiért tanulnod kellett, hogy az élet nem a külsőről szól.


Azok, akik most vékonyabbak, népszerűbbek, talán szebbek is nálad, még semmit nem tettek le az asztalra, viszont 10 év múlva talán egy gyorsétteremben fognak mosogatni. Te pedig tűzhetsz ki magad elé rendes célokat, amikért érdemes megküzdeni, lehet kellemes külsőd, fehér fogaid, szép bőröd, egyéniséged, ami megfog másokat. Az idők változnak - elég, hogy eljuss az egyetemre, ott rögtön nem az lesz a dögös, normális fiúknál a központi kérdés, hogy milyen szupervékony a csaj. A buta kamaszok is leszállnak a földre egy idő után.

2013. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

Igyál forralt fost. Spékeld meg egy kis disznószarral. :D XD

Ha ettől nem hánysz akkor semmitől.

2013. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Bocsi.. de tényleg semmi gond a kilóiddal.. én 159 cm és 63 kg vagyok.. :| rajtam meglátszik a súly egy kicsit.. de te szerintem ne fogyózzál.. :oo és ne egyél egyszerre sokat hanem inkább egyél kétszer de keveset :)
2013. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Kétszer keveset enni miért jó? Ha egyszer kiürül az epehólyagunk, akkor utána nem lesz csak úgy egy következő étkezésre, 1-2 órán belül epemennyiség. Maximum valami zsírmentes dolog, pl. gyümölcs jöhet ilyenkor. Ez az elv, de írjátok le ha másképp látjátok ezt.
2013. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
27%

Jól van, hagyjátok már. Ez megint csak egy önsajnáltatò tizenéves... A Facebook nem volt elég, most idejött..

Hugi, beszélgess a szüleiddel, jöjjetek össze a barátokkal és ne otthon a tükörben nézegesd a nem létező túlsúlyodat.

2013. dec. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ajjaj, nekem is így kezdődött...komoly bajok vannak veled, hidd el. Ne legyél otthon! akárhogy is menj olyan környezetbe, ahol semmiképp sincs rá lehetőséged hogy ilyeneket csinálj...legyél a barátaiddal, olyan dolgokat csinálj amik 100%ban elterelik a gondolataidat az evésről. Komolyan mondom, maximum aludni járj haza egy darabig...a tanulást is inkább könyvtárban oldd meg vagy ilyesmi!

Tudom, azt hiszed hogy nem vagy beteg. Tapasztalatból beszélek, amit fent leírtam a legjobb amit tehetsz.

17/L

2013. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát azért szeretnék hazajönni, és muszály is :D De sokat nem vagyok itthon, mert edzések, suli, külön órák stb. És ha itthon vagyok akkoris tanulok vagy éppen tornázok/táncolok. De utolsó, milyen bajok vannak? Melyik irány felé, ezt nem értem?
2013. dec. 2. 14:35
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne egyél néha se többet a kelleténél.

Vagy számodra élvezet az okádás?

2013. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem az okádás az élvezet, utolsó. Látszik mennyire fogalmad sincs róla... ez egy betegség. ha ennyivel el lehetne intézni, nem létezne a szó, hogy bulimia.
2014. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!