Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlaló egy adag...

Mennyire hízlaló egy adag puding cukor nélkül? (édesítővel) Diéta alatt belefér?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 01:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bele, de felesleges műkaja az egész. Ráadásul édesítővel nem feltétlen lesz olyan az íze, mint ha cukorral csinálnád.
2013. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindegy a cukor, mivel eleve keményítő adja az igazi puding zselés állagát. A keményítő szerinted mi? :)
2013. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha fogyókúrázni akarsz minek eszel édességet? Csodálkozol, ha dagadt vagy.
2013. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csinálni pudingot zselatinnal is.
2013. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves négyes, pontosan azért eszek néha diétás(!) édességeket is, hogy ne jelentkezzen a közismert jojó-effektus, ami az édességmegvonás hatására jön egy idő után! Bízd csak rám, hogy hogy oldjam meg a fogyókúrámat, a kérdésem csak az volt, hogy maga a pudingpor mennyire besorolható a hízlaló ételek közé, ami a kalóriamennyiségét és szénhidráttartalmát illeti..

És igen, tudom, hogy a keményítő hatására sűrű lesz, ehhez kétség sem fér, nem tudom honnan vontad le 3-as a következtetést, hogy én erre kérdeznék rá :)

2013. dec. 2. 14:33
 6/15 A kérdező kommentje:
Izé, felcseréltem, tehát az előző kommentem a 2-es és a 3-as kommentálóhoz szólt.. :)
2013. dec. 2. 14:34
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes elképzeléseid vannak erről a közismert 'jojó effektusról'.


Tehát ahhoz, hogy ne hízzak el, édességet kellene ennem?


Én egyszerűbben magyaráznám: jojó effektus = aki úgy él, eszik, hogy ettől elhízik, az elhízik. És ehhez jó a puding, és más keményítőforrások is.


Azért ennénk keményítőt, hogy ne hízzunk el? Nem látom, ez hol állná meg a helyét :)

2013. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az én tudomásom pedig a jojó effektus az, amikor mondjuk egy nagyon édesszájú személy (pl. én) elhatározza, hogy mostantól márpedig drasztikusan megvonja magát az édességektől, aztán egy-két hétig bírja is a nagy elszántság miatt, de aztán csak jön egy pont, amikor már elege lesz, iszonyatosan kívánja, és bekajál belőle.

Na most pont ezt szeretném elkerülni, egyébként is semmit nem akarok megvonni magamtól, hanem a régi minden nap csoki helyett most diétás, kevesebb kalóriatartalmú édességet eszem NÉHA! Ennyi, és ide soroltam egy adag pudingot is alacsony zsírtartalmú tejjel, édesítővel. És ez nyíílván nem azt jelenti,hogy akkor pudinggal szeretnék lefogyni! Persze, hogy nem lehet keményítővel lefogyni! Egyáltalán nem ezt akartam kihozni az egészből.

Remélem érthető volt, ahogy levázoltam.

2013. dec. 2. 14:46
 9/15 anonim ***** válasza:

Érhető, és sok sikert kívánok hozzá.


De azt nem fogom megérteni, hogy miért nem használsz mondjuk kókusztejet, zselatint.. meg úgy általában, édességhez is ehetőbb hozzávalókat.

2013. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak felfedezőben vannak a normális édesség alapanyagai.. :) De kösz a tippet.
2013. dec. 2. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!