Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy az első 4...

Tényleg igaz, hogy az első 4 kg nem is látszik szinte semennyire?

Figyelt kérdés
Fogytam 4 kg-t a 83 kg-ból, így most 79 vagyok. De nem látszik semmi változás. Azt mondták ismerőseim, azért, mert az első kilók nem látszódnak. De ha még fogyni fogok 4-5 kg-t, és 74-75 kg leszek, akkor az már eléggé fog látszódni. Ez tényleg így van?
2012. jan. 27. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is a -5 kg-nál tünt fel ismerösöknek, hogy fogytam. Az elött ami lejön rólad, annak nagy része viz, és ezért nem igazán látszik. Szóval ne add fel és sok sikert!
2012. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hátha a 46 kilómból hirtelen 42 lennék az kicsit rohadtul látszana:D

Szóval ez teljesen relatív, de a te esetedben igaz lehet. a 70 már látszani fog:D

2012. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki naponta lát, annak a következő 4 sem fog feltűnni. Aki régen látott, annak a 4 is feltűnik.
2012. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cass90 ***** válasza:
Kisebb súlynál látszik 4 kiló változás is. Például, ahogy az előző válaszoló is írta. De nagyobb súlynál lehet, hogy csak te érzékeled - kis mértékben -, de ne add fel!
2012. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

van hogy látszik, van hogy nem látszik.

csukott szemmel annyira nem látszik, nyitott szemmel látszódhat.

2012. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!