Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyira szeretnék jó alakot,...

Annyira szeretnék jó alakot, de sehogy sem megy! Mit tehetnék? Nyárra elérhetném a kivánt alakot?

Figyelt kérdés
Jelenlegi alakom kb: [link] csak csokibarnában :D ilyent szeretnék elérni: [link] nem szeretnék vékony lenni,hanem szép formás.. fenekem kerek,viszont olyan nagy :/ ha kisebb lenne tökéletes lenne.Amióta nem iszom kólát,fantát stb. sok zöldséget eszem,a combomon a narancsbőr kezd eltünni.Nagyon szeretnék jó alakot!Van itthon taposógépem,ugrálókötelem,kerékpár,görkori.. elérhetem vala az álom alakot? :/ 17/L 170 cm 70 kg.
2013. dec. 11. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

elérheted,csak legyél kitartó:)

én is hasonlóra hajtok,bár vékonyabbról indultam mint te,ha megtalálod a neked legjobban megfelelő tornát akkor hamar látszani fog az eredmény,viszont vedd figyelembe a genetikát

van amin nem lehet változtatni,de ez ne vegye el a kedvedet(pl 60kiló vagyok,nővérem terhes és 100felett,anyum szintén 60körül,de a vádlink centire egyforma,egyszerűen azon képtelenek vagyunk változtatni),ha nem is lesz olyan tökéletes mint amilyet te szeretnél,sokat javíthatsz a helyzeten

kitartást!:)

2013. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A kezdetleges hiba az hogy csak szeretnéd, nem akarod igazán. Hogy pont olyan lehetsz-e mint ő? Hát nem hiszem mivel mindenki egyedi, max hasonló függhet genetikától pl alapból szélesebb csipőd van az nem fog összemenni ha 50 kg-ra lefogysz akkor sem (sajnos ez ilyen). Edzés tekintetében valami erő edzést, mellé pörgető edzést ajánalnék. Annyira figyelj hogy felső testre is dolgozz, ne csak alsóra.
2013. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!