Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült lefogynotok?

Hogyan sikerült lefogynotok?

Figyelt kérdés
Már fél éve kísérletezek minden módszerrel, de semmi sem segít, sőt még híztam is 2 kilót. Mit tegyek? Tudom, hogy az életmódváltás a legmegfelelőbb módszer, de a neten annyi féle-fajta írás van ezzel kapcsolatban és nem tudom melyiknek higgyek. Van aki személyes tapasztalatból tudna tanácsot adni? Arra lennék kíváncsi, hogy hány kg-ból mennyit sikerült és mennyi idő alatt leadni, valamit hogyan evett és hogyan edzett. Én 161 cm vagyok és 65 kg, 22 éves. 6-7 kilót szeretnék leadni. Köszi a segítséget!
2009. nov. 24. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
mér írtam hülyeséget? így is lehet fogyni. fogyás ugyebár testzsírszázalék-csökkenés. Leírtam nekem hogy sikerült. :D
2009. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
na egyel előttinek szólt látom. mondjuk amit én írtam az se segít neked sokat. mondjuk a több sport biztos, hogy segítene. nem egyszerű dolog, de ha megszeretsz valami sportot, akkor még közben élvezed is, és a szervezetednek is igen jót teszel. ha sportok elkezdése mellett nem eszel többet(elég nehéz) akkor meg biztosan fogyni, szálkásodni is fogsz.
2009. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Főleg azt a nagyon hosszú és tartalmas infót, meg fogom fogadni a tanácsokat!:)
2009. nov. 24. 22:16
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Én csak anyit fűznék a nagyon hosszú válaszhoz,hogy a mogyoró nagyon egészséges.Tele van a c e vitaminokkal,eltelít,és jó zsírokat tartalmaz.Egyébként Gratulálok a fogyózóknak.
2009. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sokat ettem,és még többet mozogtam.A sok evésnél nem az egézségtelen csipszekre és csokikra gondolok.Hanem reggelire sokat ettem ebédre normáisan uzsit is ettem meg tízórait is,vacsorát pedig ki hagytam,el jártam futni ,táncolni,és ugróköteleztem.
2010. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. jan. 17. 20:45
 17/17 anonim ***** válasza:
90 napos diéta :)
2010. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!