Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítene nekem valaki egy...

Segítene nekem valaki egy saját diétás terv összeállításában?

Figyelt kérdés

Nemtudom,hogy miből mennyi kell,miben mennyi van stb...

Most hirtelen felszedtem (rengeteg csokit ettem) 5-6 kilót.. Nagyon szeretném leadni!Már a párom előtt sem nagyon szeretek levetkőzni. 162 cm vagyok és 62kg. Mikor megismert 55 kg voltam. Nah én odáig szeretnék lejutni! Mert fontos,hogy magamnak is tetszek!Segítene nekem vki?


2009. nov. 27. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

hát elősször is (hiába jön advent stb.) ne egyél sütiket! természetesen csokit se. legjobb ha semmi édeset nem eszel, de ha nagyon muszály akkor mondjuk egyél bio csokis bulátát(by bm). nagyon finom és egy-két szem igazán nem számít!:)aztán: köretként párolt zöldségeket egyél, max barna rízst, de a krumplit, tésztákat kerüld el! mindenből inkább lightot válassz! (gondolok itt sajtra, margarinra stb.) kenyér helyett egyél pászkát (2-3 szeletet egyszerre). este a vacsid ne legyen több 200 kcalnál. napi összesen max 1000-1300 kcalt vigyél be és akármilyen hideg van, MINDEN NAP menj el futni! fél óra is sokat ér! kalóriákról bővebben: [link]

remélem segítettem! ha gondolod megpróbálok összeállítani egy étrendet, ha elmondod hogy milyen típusú ételeket szeretsz:)

2009. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megköszönném, mondjuk már ez is nagy segítség..:)
2009. nov. 28. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!